Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Letöltés, volt, nincs?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Letöltés, volt, nincs?

    Már nyár elején szomorúan tapasztaltam, hogy a fórum letöltési opciójára kattintva, egy udvarias - gondolom én - angol nyelvű mondatot kapunk, mely arról értesít, hogy letöltés nix.
    Kedves adminok, ennek mi az oka? Már-már sírogatunk...

    ui: ez az a bizonyos mondat, mit már nagyon utálok! És mások?

    We are sorry, but the downloads section is closed for maintenance. Please come back later.

    #2
    Üdv!

    Olvasd el a Veterán autó és motor 2014/7 számának 13-ik oldalát és megvilágosodsz!
    kollarg kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      ennek mi az oka?
      A veterános újságban szereplés... A témát nem találom sajna, de biztos ami biztos alapon került eltávolításra.
      There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

      Komment


        #4
        Kedves Nyuszifül! Nekem ez az újság nem jár, így nem tudom elolvasni. Tippem: szerzői jogdíj?

        Komment


          #5
          kollarg kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Köszönöm ApaE a segítséget, akkor mégiscsak beletaláltam a szerzői jog kérdésébe, úgy látatlanul. Egy időben a főiskolák és egyetemek körül is csesztették a fénymásoló boltokat, mert oda is sok könyvet vittek másolni, s pont ez volt az alapja - a szerzői jog megsértése - a csesztetésnek.
            A véleményem, ebben az esetben az, ha sérelmezi ezt a kiadó, akkor nyomja újra a könyvet. Én is szívesen megvenném az eredetit, ha lehetne kapni, de az új nyomást is, de az meg nincs. A könyv meg kell.

            Komment


              #7
              Én is szívesen megvenném az eredetit, ha lehetne kapni
              Ezzel sokan sok könyv kapcsán vagyunk így... Másfél évig hajtottam egy könyvet antikváriumokban, előrendeltem, regisztráltam, de sehol semmi - pedig a témában, a belsőégésű motorok elméletében tulajdonképpen a hazai alapműről volt szó. Aztán panaszkodtam az egyik ismerősömnek, aki 5 perc alatt elővarázsolta a netről pdf-ben.
              Beagle és CZsolti kedvelte ezt.
              There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

              Komment


                #8
                "..jogi útra tereli az ügyet..." rögtön - ha mi veterán jármű kedvelő, és azokat éltető közösség nem lennénk, a kedves kiadó kitörölhetné a könyvével a s..... - szerintem ha egyszerűen szóvá teszi, akkor is lekerült volna a könyv, illetve minden olyan dokumentum amelyik kapható a mai napig. A Letöltések menüpont nem tudna úgy működni, hogy külföldi tárhelyekre kerülnének fel a dokumentumok és pusztán a linkek kerülnének megosztásra a forumon belül?
                CZsolti, wsievers és demeter kedvelte ezt.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X