Közlemény

Collapse
No announcement yet.

A Déli-sark teknőse

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    A Déli-sark teknőse

    Click image for larger version

Name:	4146956_de1404334047f08d78f65256473e358f_g.jpg
Views:	1
Size:	197.1 KB
ID:	155804 Thomas Poulter 1939 októberében elkészült 34 tonnás kutatójárműve, az Atlantic Snow Cruiser viszontagságos történetéről olvashattok a Belsőség-blog ma megjelent cikkében.

    Harmincnégy tonna vas nyomában - Belsőség

    #2
    Vajon miért ilyen minta nélküli gumival csinálták?
    Értem én, hogy a nagy súly miatt van tapadás dehát akkor is...
    Amúgy elég komoly

    Komment


      #3
      Ne felejtsük el 1939- ben készült. Ez a technika amit ott felvonultattak még ma sem semmi lenne! Az a gumi ami erre való lenne feladná a leckét bármely gumi gyárnak szerintem mikor mennyit nyavalyognak a F1 ben. Jó értem én,hogy ott mások az elvárások de nekünk mennyi ideig kell használnunk a gépeken a cipőt ott pedig elmennek 80 km-t és kalap és oda egy átlagos autó ára!.

      Komment


        #4
        Elfogadnám mühelykocsinak,de abba a hidegbe nem mennék semmi pénzért!Ráadásul ott motorozni sem lehet.
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #5
          Click image for larger version

Name:	moond landung.jpg
Views:	1
Size:	50.2 KB
ID:	137196MZ-vel mindent lehet! Ha elég elszánt vagy!?

          Komment


            #6
            Az idei télből kiindulva lehet, hogy leporolják a terveket a BKV-számára

            Komment


              #7
              Jaj ne!, még átfényeznék dávidka bugyikékjére...
              Egyébként azért fejlődünk, mert a buszok itt is slick gumival közlekednek.

              Komment


                #8
                Jaaajaja! Nemááne! Hogy mehettek volna már ETZ-vel a holdra? Nem versz át, ez csak photoshop!
                Akkoriban Trophy-kkal jártak oda!

                Komment


                  #9
                  dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Jaaajaja! Nemááne! Hogy mehettek volna már ETZ-vel a holdra? Nem versz át, ez csak photoshop!
                  Akkoriban Trophy-kkal jártak oda!
                  De a Pannónia klubb már űrdisznóvágást csinált hajnalban és mire a trophysok odaértek megfőtt a bográcsgulyás :P

                  Komment


                    #10
                    ..s mennyi sok pálinkán túl voltak addigra! Már ha a szájukba tudták önteni, s nem repültek szét a cseppek a hiperűrben.
                    vagy szívószállal itták a pálinkát? Az meg milyen? Különben is, a disznó is szkafanderben volt? Mert úgy kicsit körülményesebb a perzselése! De mi magyar emberek találékonyak vagyunk, megoldottuk ezt is!
                    A hülye amcsik meg csak fotózkodni mentek oda, és nagy büszkén jöttek vissza! Pedig ha tudnák.... Felszínes népek! Azt se tudják mi fán terem az űrdisznóvágás!

                    Komment


                      #11
                      dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Jaaajaja! Nemááne! Hogy mehettek volna már ETZ-vel a holdra? Nem versz át, ez csak photoshop!
                      Akkoriban Trophy-kkal jártak oda!

                      Blackmumus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      De a Pannónia klubb már űrdisznóvágást csinált hajnalban és mire a trophysok odaértek megfőtt a bográcsgulyás :P
                      Emlékszem! Láttunk titeket amikor TS-ekkel jöttünk visszafelé a Marsról!


                      supermax eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Egyébként azért fejlődünk , mert a buszok itt is slick gumival közlekednek.
                      Nem is értem, hogy az F1 gumi beszállítói miért nem jönnek tanulmányútra a BKV-hoz. Lenne mit fejlődni és ellesni tapadás ügyileg

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X