Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Motorszám nélküli motorblokk

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Motorszám nélküli motorblokk

    Sziasztok

    Nem találtam mondandomnak helyet , ezért ide írom.

    Azt szeretnem kérdezni mit kell tennem ha le akarom vizsgáztatni
    56-os TLT-met de a blokkok nincs rajta a szám . De nem látni nyomot hogy eltüntették volna.
    Kerdeztem a túlAjt azt mondta hogyr regen vissza vitte 1 x csepelre furatni.
    Arra gondoltam hogy nem fúrtak meg hanem csak kicserélték a francba.
    Szerintetek mit csináljak .

    Csaba

    #2
    Helló
    A csere vázak és blokkok is kaptak számot. Igaz azok nem a év hónap db szám formában voltak.
    A szürke forgalmiban kell rá nyomot találni, ha volt blokk csere. Ha nincs száma akkor vagy ki okoskodták belőle vagy egyfajta szám nélkül kikerült blokkfelek.

    A számról, hogy létezett e van egy eljárás talán "röntgen". Mivel ha volt beütve szám akkor a alatta lévő réteg azt szemmel nem láthatóan de őrzi.
    Csaka és apacsavo kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Jah és még annyit tennék hozzá, hogy: Ha a motornak valóban csak ennyi a baja azaz forgalmi adásvételi vázszám rendben + a blokkfél számok is egyeznek. Akkor lehet rá egy megoldás... De ezt a tulaj dönti el, hogy vállalja.
      Tudjuk hogy a motor gyártás ahogy abba maradt a gyárból jó magyar módjára vittek haza emléket emberek. Így tehát a számbeütő eszközöket is. Ezek a mai napig is léteznek... Tehát ha biztos hogy a blokk nem kerül elő... pl ment a méh-be.. akkor egy ilyen embert megkeresve és számot újra kapna a biankó blokk. Én ezt nem mondom hogy helyes!!! Tehát mindenki úgy értelmezi ahogy szeretné.

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X