Közlemény

Collapse
No announcement yet.

MZ márkatárs

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így van! a „fél szobányi ruha az KELL!! Különben is, mit akarsz? Hogy toprongyosan járjon az életed párja???” „Örülj neki, hogy szépen öltözködök”
    Látod ! Itt sem stimmelnek a csajok. Ha az enyémet elkapja félévente egyszer az eféle szenvedély, bemegy a turkálóba, és rögtön elkölt 1200 ft-ot. Persze akkor sem magára, hanem a gyerekekre.
    sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csatlakozok én is Fiúk hozzátok.
    Na ! Lassan kiderül, hogy itt csak toleráns , megértő, feleségek vannak. ( szegény dongos78 )
    dongos78, taluga és sepy kedvelte ezt.

    Komment


      #32
      dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A plusz aksin elgondolkodtam, de nem tudom, hova férne (meg egyáltalán honnan szerzek olyat).
      Ezek az akksik kicsik és az ülésed alá vagy a szerszámos dobozba be is fér. A legtöbb autós boltban pedig találsz ilyet!



      dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      De mit szól a vizsgabiztos, ha elkezdem ott rugdosni, meg füstöltetni, mikor a villany cuccokat vizsgálja?
      Ez egy veterán motor! Nem fog úgy működni, mint egy mai gép és ezt ők is tudják. A legtöbb vizsgabiztos is emberből van! ( Én legalább is szerencsére eddig segítőkészekkel futottam össze, bár a fórumon jó pár ellen példát is olvastam.)




      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ha az enyémet elkapja félévente egyszer az eféle szenvedély, bemegy a turkálóba, és rögtön elkölt 1200 ft-ot. Persze akkor sem magára, hanem a gyerekekre.
      Mondjuk ez nagyon nem tipikus női magatartás! Miskolcon hol találtál ilyet??? Amíg ott éltem, nekem nem sikerült
      Lehet, hogy az enyémnek is kellene egy gyerek... hátha?
      Utoljára szerkesztve a következő által: taluga; 2013 máj. 02, 14:49.
      sepy kedvelte ezt.

      Komment


        #33
        Na tessék! Már tervezgettem, hogy expedíciót indítok toleráns feleségek felkutatására, erre kiderül, hogy majdnem egyedül maradok a magaméval .

        ...

        Arra a pici aksira gondoltok, amit a riasztók távirányítójába kell tenni?
        Az elég lenne arra, hogy a kürtöt megsegítse?

        Komment


          #34
          taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Lehet, hogy az enyémnek is kellene egy gyerek... hátha?
          Nosza !! ( Nem remeg a kezem, csak nem jött össze a 20 karakter )
          sepy és taluga kedvelte ezt.

          Komment


            #35
            "Lehet, hogy az enyémnek is kellene egy gyerek... hátha?"
            Akkor még többet fogsz hallgatni! Hogy miért nem a gyerekre költöd a pénzt? Fontosabb a motor, mint a gyerek? stbstb...
            Na jó, nem negatívkodok, mindenki máshogy működik...

            Komment


              #36
              dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Arra a pici aksira gondoltok, amit a riasztók távirányítójába kell tenni?
              Szerintem nem. Pl. elembolt.hu
              A riasztókat kis rejtett akkuval meg szokták támogatni, hogy ha a "csúnya bácsi" eltulajdonítási célzattal kiiktatja a fő rendszert, attól a riasztó még éles maradjon.

              Komment


                #37
                taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                csúnya bácsi” eltulajdonítási célzattal kiiktatja a fő rendszert,
                Jaj ! Negatív vagy ! Csak az áramszünet miatt kell.

                Komment


                  #38
                  mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Jaj ! Negatív vagy !
                  Bocsánat! Tényleg nem tudhatom miért teszik be! Még egyszer sem kérdeztem meg

                  Komment


                    #39
                    ...vagy is-is, nem? Áramszünet esetére is, ill. áramszünet alatti teljes működés érdekében is.

                    Komment


                      #40
                      Bármelik elektronikai boltban is kapható, én a 6V 4Ah ásat szoktam venni, sőt 2 db-ot párhuzamosan kötve használok már jó ideje savas akksi helyett.
                      Click image for larger version

Name:	bat-lead-07.jpg
Views:	1
Size:	9.1 KB
ID:	137300
                      Még a nagyvasban is ez van...
                      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                      Komment


                        #41
                        Kedves dongos 78 nem arra a gomb elemre gondoltak. Avval amit javasoltak csak az a bibi, hogy 12v-os általában Neked pedig ugyebár 6 v-os a géped.




                        Bocs de nem olvastam el és előbb kezdtem meg írni még mielőtt meg írtad. Jó az ötlet és a kettő valószínű,hogy jobb mint a savas ha bele gondolok mit tud alkotni egy menetközben bedöglő fesz. szabályzó?.

                        Komment


                          #42
                          dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          em tudom, a szükséges fékerőt mennyire igazították már a mai tárcsafék-technikához, régi dobfékkel lehet-e egyáltalán teljesíteni az előírt értéket?
                          Ne izgasd magad szerintem feleslegesen. Mucsom sikeresen levizsgázott a Csepeljével járó motor nélkül. Jól csiszold meg a fékpofákat és a dobot, hogy fogjanak rendesen. A többit majd elmondják a tapasztaltabb kollégák. Én is kíváncsi vagyok a válaszokra.




                          taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A motorozásra rászoktatni viszont nem akarom.
                          Ne is, mert azután ő fog motorozni, te pedig futhatsz a tréler után.

                          Komment


                            #43
                            CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ne is, mert azután ő fog motorozni, te pedig futhatsz a tréler után. undefined
                            Az apám azt mondta egyszer: "Busz és nő után sose fuss! Úgy is jön a következő."
                            Trélerről nem esett szó...

                            Komment


                              #44
                              Tisztelettel jelentem ma sikeresen le műszakizott a "Sárkány", a féket én is csiszolgattam a krétaporos eljárással és nem volt gond a fékpadon. Igaz nem 2x3szor szedtem szét mire rá hagytam.

                              Komment


                                #45
                                Gratulálok!
                                Gondtalan motoros szezont kívánok neked!!!
                                Öröm ilyeneket olvasni!




                                Ja, és a föntebbi szólás úgy emlékszem a Harley Davidson és a Marlboro Man-ből származik.
                                Utoljára szerkesztve a következő által: taluga; 2013 máj. 03, 16:42.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X