Közlemény

Collapse
No announcement yet.

OT rendszám megszerzésének módja

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Most a viccet félre téve ahhoz hogy egy értéket megőrizzek, még nekem kell sunnyogni meg huncutkodni.... Elmegy az egész KEKKH a kur..... bocsánat.
    Beagle, Che és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      Sziasztok
      En nem ertem ezt aZ OT-s rendszamot az lenne termeszetes hogy az eredeti rendszammal jarjon a veteran jarmu esetleg abban az esetben ha a rendszama nincs meg akkor esetleg adni neki uj rendszamot,min ahogy ez tobbnyire mas orszagokba tortenik.Sot magasabb az erteke mindene eredeti .
      sepy, Lemezjáték és 6 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        Pedig logikus:
        Mióta három betű három szám rendszám van kifizeted a rendszámodat vagyis a Tied! De ha ezt elhiszi valaki az nem normális.
        Ha megrongálódik a tulajdonomban lévő rendszám akkor bünti jár, ha jön egy új rend (EUs) akkor saját pénzeden lecserélheted, és ha OT-t akarsz vegyél másikat. persze a cserénél automatikusan elkobozzák a régit ami a Tied!

        Komment


          Erdekes modon otthon mindent az uj EU-s rendszerrel magyaraznak ha valtoztatni akarnak hol ott korant sem igy van

          Komment


            En nem ertem ezt aZ OT-s rendszamot
            Ha csak azt az egy dolgot nem érteném...

            - - - Updated - - -

            Elmegy az egész KEKKH a kur...
            a kuruc néplélek legmélyebb bugyrába!

            Nem tudom miért, de ez jutott eszembe, amikor láttam a három pontot.
            Everything is better when you decide you don't care.

            Komment


              Nekem ezért van a "ZSO" a wareszon. Az valóban az enyém! "OT" soha nem lesz az biztos!

              Tapatalkkal küldve az én SM-A300FU eszközömről

              Komment


                Az azért is jó hogy a hozzánemértő népek gondolkodjanak rajta : Mi a fenét is jelenthet ez a rendszám rajta?

                Komment


                  Mi a fenét is jelenthet ez a rendszám rajta?
                  Hát hogy sok zsozsó kell hozzá, és neked a fele már megvan.

                  Komment


                    Az valóban az enyém!
                    Akkor miért nem használhatod bármelyik járgányodon, mint a Hollandok ??

                    Komment


                      Rendszerhiba. Renndszám alapján megvan a tulaj...akármit vezet (mint régen a lovagi címer) Csak az sajnos kevesebb adminnal jár,kisebb összeggel. Mások szerint jólvanez nekünk így is.

                      Komment


                        Renndszám alapján megvan a tulaj...akármit vezet (mint régen a lovagi címer)
                        Na ez azért nem azt jelenti, hogy mindenhová a hónod alá csapott rendszámmal mész, hátha vezetni kell valamit. Egyébként lenne erre is megoldás, ha majd úgyis bevezetik a használatarányos útdíjat szgk-ra is, és mindenkinek ott lesz a fedélzeti berendezés a kocsiban GPS-szel, akkor már csak egy lépés ezt összekapcsolni egy kártyaolvasóval, amibe becsusszantva a jogsit (már azt sem kell - elég ha nálunk van) rögzíti a rendszer, hogy mikor merre mentél és a szolgáltató meg utólag kiszámlázza az útdíjat, parkolási díjat, komp díjat, meg bármit. Persze ettől mindenki rémeket lát majd, hogy "és akkor majd tudják, hogy mikor merre járok?" meg "engem ne figyeljenek meg", de megnyugtatok mindenkit, ezt már most is tudják. És mivel ebből elég nagy bevétele lenne az államnak, lehetne csökkenteni a jövedéki adót, ami most a benzinben 34%-ot tesz ki. Tehát a nagy fogyasztású, keveset menő autók örülnének (ilyenek jellemzően a veteránok), de addigra már úgyis önvezető lesz minden és a belsőégésű motorokat kitiltják a lakott területekről, én meg harakirit követek el, mert mire összegyűlik a pénzem egy BMW R nineT-ra, addigra nem is lesz majd eladó és úgyse tudom majd hol használni.

                        De az OT rendszám... az nagyon jó. A legjobb benne, hogy nem igényeltem, amikor minősítettem a motoromat, így amikor letelt az öt év, nem kellett új rendszámot kérnem megint.
                        Everything is better when you decide you don't care.

                        Komment


                          UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Renndszám alapján megvan a tulaj...akármit vezet (mint régen a lovagi címer)

                          Na ez azért nem azt jelenti, hogy mindenhová a hónod alá csapott rendszámmal mész, hátha vezetni kell valamit. Egyébként lenne erre is megoldás, ha majd úgyis bevezetik a használatarányos útdíjat szgk-ra is, és mindenkinek ott lesz a fedélzeti berendezés a kocsiban GPS-szel, akkor már csak egy lépés ezt összekapcsolni egy kártyaolvasóval, amibe becsusszantva a jogsit (már azt sem kell - elég ha nálunk van) rögzíti a rendszer, hogy mikor merre mentél és a szolgáltató meg utólag kiszámlázza az útdíjat, parkolási díjat, komp díjat, meg bármit. Persze ettől mindenki rémeket lát majd, hogy „és akkor majd tudják, hogy mikor merre járok?” meg „engem ne figyeljenek meg”, de megnyugtatok mindenkit, ezt már most is tudják. És mivel ebből elég nagy bevétele lenne az államnak, lehetne csökkenteni a jövedéki adót, ami most a benzinben 34%-ot tesz ki. Tehát a nagy fogyasztású, keveset


                          Ugye ez a sok s@r csak valami agyrém , amit olvastál valami élettől elszakadt elmebeteg szakujságírópolitológuselmzőtulkpzett irodistától . ??? Mert innen már csak egy lépés hogy számlálót tetetnek a farkamra , aztán fizethetem az élvezeti luxusadót , ha meghaladom a havi 1 numerát ?
                          Igenis jó a saját rendszám -- aztán majd nem kérem-adom csak úgy kölcsön a járgányt másnak .....

                          Komment


                            nem igényeltem, amikor minősítettem a motoromat, így amikor letelt az öt év, nem kellett új rendszámot kérnem megint.
                            Ellentmondást vélek felfedezni ! Az öt év műszaki, csak OT rendszám mellé jár !

                            Komment


                              Szervusztok!

                              Sajnos nem agyrém az UK fenti hozzászólásában megfogalmazott közlekedéssel kapcsolatos dolgok,-sőt még kevés is,amit el lehet képzelni az ennél sokkal több.Olyan társadalmi rend épül,ahol az embereknek olyan élete lesz,illetve lehet,hogy lesz,amelyben a társadalmat alkotó emberek vissza fogják sírni a középkori életet,vagy a rabszolgatartó társadalmat.A szabadság csak a lélegzetvételre lesz korlátozva,de lehet,hogy azt is szabályozzák és az extrát megadóztatják.

                              Az automatizálás,a globalizáció és az ész nélküli túltermelés tönkre tesz mindent,a környezetet,az emberi kapcsolatokat,családokat és lényegében mindent amiért egyáltalán élni érdemes.

                              Lenne megoldás a fentiek ellen,de ahhoz a népeknek össze kellene fogni,de ez nem megy,mert az emberek a lelküket is odaadják,-holmi "üveggyöngyért".

                              Üdvözlettel:Che

                              Komment


                                Ellentmondást vélek felfedezni ! Az öt év műszaki, csak OT rendszám mellé jár !
                                Nem a műszaki járt le öt év múlva, hanem a muzeális minősítés. Rendes időközönként vittem műszakira és a súlyadót is fizettem, mert ugye maradt a rendes rendszám is. (Vagy akkor még nem is volt OT rendszám?)

                                - - - Updated - - -

                                Mert innen már csak egy lépés hogy számlálót tetetnek a farkamra ,
                                Mondjuk egy ilyen okostelefonos applikációval be lehetne vonzani pár millió $ kockázati tőkét azt hiszem.

                                - - - Updated - - -

                                Igenis jó a saját rendszám
                                Persze hogy jó, de ilyen formában szerintem sehol sincs. A "wechselkennzeichen" arra jó, hogy a legdrágábbra vonatkozó biztosítást fizetve több, a saját tulajdonodban lévő autót üzemeltethetsz. De a "saját" rendszámoddal simán gyorshajthat, meg cserbenhagyásosan elgázolhat egy épp arra repülő verebet a szomszédod is, ha épp kölcsönadtad neki a verdát.

                                Egyszer egy kollégám mondta, hogy nem szeretné azt már megélni, hogy mikrocsipet kell beültettetni a bőre alá. Mondtam neki, hogy ne aggódjon, nem lesz kötelező, az emberek nagyrésze önként és dalolva fogja kérni ezt. A maradék maradi lüke meg olyan kevés lesz, hogy senkit se fog zavarni, ha mondjuk nehezebben jut be egy bankfiókba, meg keresgélnie kell a TB kártyáját a dokinál.

                                Visszatérve az OT rendszámra, a biztosítás meg a ritkább műszaki kutyafüle mondjuk ahhoz az előnyhöz képest, ha mondjuk - miután már kitiltották az autókat a lakott területekről - OT rendszámmal mégis csak be lehetne menni.

                                Nekem az OT rendszámmal a legfőbb bajom az, hogy nehezen viselném, hogy öt évente fölösleges és cinikus megjegyzéseket kell eltűrnöm, hogy nem eredeti a fényváltó kapcsoló, meg van egy karc a fényezésen. Különben is eredeti a fényváltó kapcsolóm. Eredeti Pannónia, nem úgy mint a lámpafej, mert az NEM PANNÓNIA!!!
                                Everything is better when you decide you don't care.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X