Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Motoros találkozók a Viharsarokban

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Józsi ne irigykedj remélem Kesziben lesz sokunkkal kellemesen eltöltött idő. Nem pásztor órára gondoltunktermészetesen.

    Jól van na......................
    sepy kedvelte ezt.

    Komment


      #47
      Még egy ilyen és te leszel Kesziben a pásztor. Mi eszünk, iszunk, te pedig őrzöl minket.
      Fergusson és sepy kedvelte ezt.

      Komment


        #48
        Mi eszünk, iszunk, te pedig őrzöl minket.
        Amennyi sörről és pálinkáról esett szó mostanában valószínűsítem, hogy estére eléggé birkák is leszünk.
        Fergusson, CZsolti és sepy kedvelte ezt.

        Komment


          #49
          Örülök neki,hogy ha előzetesen is de alakul a hangulat!
          Fergusson és mátéapu kedvelte ezt.

          Komment


            #50
            Régen írtam ebbe a témába. Az történt, hogy szombaton meglátogatott minket Sepy barátunk. Szokása szerint kanyarodott egyet lefekvés előtt a környéken, így bekukkantott hozzánk is Békéscsabára.

            Jóllehet éppen tetőjavítás közben talált - hiába, ennek most szezonja van úgy látszik - mégis elkészültem utána a munkával, és kellemes emlékekkel feküdhettünk le este aludni.

            Sepy ezúttal Bömbivel érkezett, a CZ-t otthon hagyta. Nagyon szép bajor masina, meg nem mondtam volna, hogy lassan youngtimer. Elbeszélgettünk sok mindenről (katonakori élmények, műszaki gondolatok, tervek, Tiszakeszi).

            Persze az ígéretünkkel távozott, hogy ha lehet, még az idén viszonozzuk a látogatást. Albinak vagy Fifinek is kell a mozgás. Biztosítékként mindezt Csillu füle hallatára kérte, aki azóta is ezzel nyakal minket.

            Sepy, reméljük rendben hazaértél.
            Ricsi95D, és 6 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #51
              Tisztelettel jelentem " Igen ".Jólesett egyet kanyarítani. Remélem Csillutól elegendő macerát kaptok és rászánjátok magatokat a látogatásra.

              Komment


                #52
                Kapjuk a macerát rendesen.

                Komment


                  #53
                  Egy nagyon ügyes és aranyos lányotok van csak Évi ne legyen oly aggódó anyuka.

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X