Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Jawa Cz 175 Sport (477) kábelezési színek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Jawa Cz 175 Sport (477) kábelezési színek

    Sziasztok!
    Azzal a kérdéssel fordulnék a nálamnál jártasabb szakértőkhöz, hogy a Jawa Cz 175 (477) Sport motor esetében, melyik kábel milyen színnel van jelölve a lentebb felrakott kapcsolási rajzon, mert az én motorom erősen hiányos a kábelezés. Jó lenne valami támpont, hogy milyent tegyek rá, mert nem akarom egy színű kábellel kókány módon telehúzni az egészet?

    Click image for larger version

Name:	cz-175-sport-typ477.jpg
Views:	1
Size:	34.6 KB
ID:	157612

    #2
    Valahol találkoztam vele, mostanában ha küldesz egy email címet akkor előtúrom és elküldöm neked
    Atti69 kedvelte ezt.

    Komment


      #3


      Forrás: https://www.google.hu/search?q=cz+47...p%3B1221%3B811
      movisz, Titus és 3 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        nem akarom egy színű kábellel kókány módon telehúzni az egészet
        Pedig az ábrán világosan látszik, hogy fekete kábellel van minden bekötve.

        Titus, Fergusson és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Köszönöm szépen a segítséget!

          - - - Updated - - -

          Szerintem az túlságosan egyértelmű lett volna. Szeretem a kihívásokat
          RedBull477, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Hello ricsi0410! Itt megtalálod h milyen színű és h milyen hosszúságú kábel kell és milyen saru megy a végére http://www.jawamania.info/Files/tech/66-67.jpg
            Ja és h milyen vastagságú kábel kell hozzá [emoji2] Remélem tudtam segíteni

            Ja amíg eszemben van, a végéröl a 3. oszlopban vannak a szinek, kábelméret és a megfelelő hosszt tartalmazza. Sajnos ízes cseh nyelven íródott, de a google a barátunk [emoji2]
            Utoljára szerkesztve a következő által: RedBull477; 2015 máj. 28, 03:40.

            Komment


              #7
              Sajnos ízes cseh nyelven íródott, de a google a barátunk
              És a moderátor is.

              Ékezetek nélkül írom, mintha angolos magyar lenne. Remélem senkit sem zavar a kiejtésben.

              zluty - sárga
              bíly - fehér
              modry - kék (nem Bodri )
              zeleny - zöld
              cerny - fekete
              cerveny - piros

              Komment


                #8
                Köszönöm a kiegészítést CZsolti [emoji4] Így nyert értelmet a segítségnyújtásom [emoji3]

                Komment


                  #9
                  Sziasztok
                  Egy olyan szines rajzot en is keresgelek de keves sikerrel nekem a 362 CALIFORNIAN modellhez kellene lehet hogy a 634 talan egyforma. Talaltam fekete feheret de ez a szines egy kicsit egyszerubb.Az enyemnel a problema hogy meg egtek a vezetekek es valaki mar probalkozott helyre allitani es szerintem egy kicsit beletodott, kiiktatott, athelyezett vezetekeket.Mar sikerult a gyujtast osszekotni szikra van meg tartja az alapjaratot, keveset uzemeltettem de nem melegitette a vezetekeket megy a hatsolampe meg a gyujtast jelzo lampa .Toltest nem mertem ahhoz kell egy ventilator ami kifujja a fustot a muhejbol

                  Komment


                    #10
                    Üdv movisz! Remélem ez jó lesz.

                    Komment


                      #11
                      Megpróbálok gyűjtögetni:

                      Dodatek k n

                      ..:: JAWA Photo Gallery ::..

                      Click image for larger version

Name:	Jawa Californian kapcsolási rajz.jpg
Views:	1
Size:	142.0 KB
ID:	144529

                      Forrás: ..:: JAWA Photo Gallery ::..
                      Attached Files

                      Komment


                        #12
                        Kösz én is. Épp készülök indexeket szerelni rá. Akkor legalább a kábelszin is passzolni fog

                        Komment


                          #13
                          Koszonom a gyors valaszokat a szinek egyebkent nem ugyanm azok de legalabb latszik az osszefugges a bizonyos elemek kozott Az en esetemben a lampatest es es a kormany kozotti resz a karosult.A vaz nyaktol lefele a tank alatt es az egesz hatso resz az jo ahhoz nem lett hozza nyulva , szerintem meg a karter jobb oldala nem volt le veve rola A motor oraja egyebkent 5100 km mutat csak egy kicsit meg olvadt az is a lampatesttel egyutt. Akitol vettem a motort nala maradt a plussz lampatest az osszes vezetekkel kmoraval gyujtaskapcsoloval ,elfelejtette el hozni azt mondta elkuldi postan remelem meg erkezik elobb utobb.

                          Komment


                            #14
                            Olajpumpa prova nyomja az olajat Click image for larger version

Name:	DSC_0553.jpg
Views:	2
Size:	184.1 KB
ID:	144555Click image for larger version

Name:	DSC_0552.jpg
Views:	2
Size:	187.5 KB
ID:	144556A kuplungja az ossze volt tapadva ma szetszedtem es szerencse nincs karosulva rozsdalve vagy egyeb volt benne olaj .Ha valaki tudna meg mondani hogy milyen olajat erdemes rakni a valtoba .

                            Komment


                              #15
                              Esetleg még azt is meg tudnátok mondani, hogy mekkora, vagy milyen lánc kellene a 477-esemre? Mert valahogy az előző tulaj azt is elvesztette nem csak a kábeleket

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X