Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Motorkuli felni és gumi

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Motorkuli felni és gumi

    Sziasztok!

    Motorkulihoz keresek felnit és gumit, tudja valaki, hogy honnan tudnék szerezni?

    Üdv!

    #2
    Hali! Én úgy tudom, hogy új gumit sehol nem kapsz hozzá( de ha tévednék majd kijavítanak)...mert ebben a méretben csak targoncagumi van, és az csak 30 km/ó-ig használható. Az egyik ismerősöm ezt egy robogókerékkel és egy kis gépmunkával orvosolta a "használatos" kuliján , ami elfér az eredeti helyén( kellett a normális gumi, mert egy Intruder után van kötve).
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #3
      Sziasztok!

      Az Old Motors-t kérdezzétek meg, ők motorkerékpárfelújítással foglalkoznak (és mellesleg a szigetszentmiklósi és a Hungexpo-börzéket szervezik)

      Komment


        #4

        Komment


          #5
          Kérdeném itt a népeket:mekkora kereslet lenne egy szerintem korrekt ( tán még a leg vérmesebb veteránosoknak is megfelelő) megoldásra?
          Persze rögtön azt is meg kell kérdenem ,hol a lélektani határ ,ami még jó szivvel fizetne egy kuli-tulaj.

          Komment


            #6
            Attached Files
            OdinHEM, joker és 2 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ... gyakorlatilag zéró érdeklődés érkezett rá
              Kicsit off, de azért leírom: Néhány beszerezhetetlen Ural alkatrésszel kapcsolatban mi is gondolkodtunk ilyesmin, de mi is azt tapasztaltuk, hogy csak addig „érdekes” egy dolog beszerezhetetlensége, amíg tényleg beszerezhetetlen. Ez furcsa, én legalábbis meglepődtem rajta. Egy időben az alumínium olajteknőért voltunk „meghülyülve”, sőt abból is a mélyített változatért. Gyárilag egy vaslemez van a régi Uralokon, amik általában elég deformálódottak is. Tervezgettük, hogyan is lehetne ezt legyártatni, de végül előkerült egy nagyobb pakk keletről. Egy barátom bevásárolt egy tucatot (csökkentve ezzel picit a darabonkénti árat, amire semmit nem tett rá), hiszen „mindenkinek kell” és olcsóbb is, mint ahogy a kisipari gyártását terveztük. Természetesen a tucat évek alatt sem fogyott el... Én azt gondolom, hogy az ilyen alkatrészek annak sokat érnek, akinek pont ez hiányzik a 100%-ból, de a többség, csak a vállát vonogatja, bármilyen kurrens is a cucc.
              OdinHEM, joker és 3 további látogató kedvelte ezt.
              Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

              Komment


                #8
                Mintha csak én irtam volna az utánnam köv. két választ is -én több mint 16 éve járok minden Imola ,Mannheim,Tuln ,.......börzére--de az első években történt pofára esés miatt soha nem hozok senkinek semmit.

                De visszatérve a kerékre -csak a beszélgetés kedvéért--én inkább csinálnék egy fémnyomó szerszámot és rozsdamentes lemezből nyomnék egy kicsit méretmodosított peremet ami jó valami kapható gumihoz.Lehet polírozni-örök élet.

                Vélemény?

                Komment


                  #9
                  Attached Files
                  Utoljára szerkesztve a következő által: ApaE; 2012 ápr. 17, 07:47.

                  Komment


                    #10
                    Üdv ApaE! Lehet lekéstem már róla, mivel már 1 éves a cikk, de engem érdekelne a motorkuli külső gumi(gondolom hogy már nem diagonál hanem radiál), akármennyire is nem talicska gumi, fő a biztonság, ezek a régi külsők egyáltalán nem biztonságosak szerintem. Az árát tekintve én már láttam drágábbért is talicska gumit, de persze már használtan!!

                    Komment


                      #11
                      Egy kicsit megfeledkeztem a témáról egyéb elfoglaltságok miatt, de köszönöm a válaszokat!

                      Komment


                        #12
                        Ugyan említettétek, hogy használtat nem szivesen, de hátha valakinek épp kapóra jön, és érdemesnek találja:
                        Pille utánfutó gumi Érd ”¢ apród.hu

                        Komment


                          #13
                          Hali!
                          Érdeklődöm, hogy a gumin látható 12X3 jelölést hogyan kell(ene) leírni a ma használatos X/Y-Z formátumban?

                          Komment


                            #14
                            Itt láttam 12x3 méretű gumit: http://www.r17.hu/index.php?option=c...0&limitstart=0

                            vagy itt: Motorgumi Áruház

                            Komment


                              #15
                              Nekem van egy eladó kuligumim olcsón, de sajnos szakadt.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X