Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Karbiszinkron

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Karbiszinkron

    Tavasszal karbi-újítás,tank,benzincsap,és benzincsőcsere.Számítottam az ismerősök segítségére vákum-óra ügyben,de mostanra meguntam a kunyerálást,nem sikerült egyforma órákat kerítenem.

    Ma vettem 8-m benzincsövet felszívtam a végén egyméternyi hidraulika olajat(a neten olvastam,hogy a lengések miatt célszerűbb)a két végét felkötöttem az ereszre lassan egyenlítődött ki a szint.Egy léchez kötöztem kb 1,5-m hosszan.rákötöttem a két vákum csonkra és beindítottam,húú ,igen addig állítgattam külömböző fordulaton míg nem ált egymáshoz a szint(elképesztő mennyire érzékeny!).Sajnos külömböző fordulatokon változik,amiből sajnálatos következtetést kell levonnom:nem, "a legjobb a gépem"....

    Nem tetszik az alapjárati hangja,,viszont egyenletesebben dolgozik és erősebbnek is érzem!
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    #2
    Levigyem a mérőórákat ? Keszire ? Csináljuk ott , vagy hazaviszed , aztán visszaküldöd ?
    sepy kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Csináljuk ott
      Hozhatod, mert nekem is kell...
      sepy és mátéapu kedvelte ezt.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #4
        Csináljunk szinkron bulit. Nekem is kellene.
        Valahol láttam a munkahelyen higanyos/üvegcsöves közlekedőt, azzal fogok próbálkozni.
        joker és mátéapu kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Van higanyod ? Kéne 3-4 dcl , hogy üzembehelyezzem az udvaron a retró benzinkuti keréknyomásmérőmet . Click image for larger version

Name:	P1130070.jpg
Views:	1
Size:	194.4 KB
ID:	149004Click image for larger version

Name:	P1130071.jpg
Views:	1
Size:	194.3 KB
ID:	149005
          sepy kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Csak amennyi a műszerben van. Pár ccm.

            Komment


              #7
              Kéne 3-4 dcl
              Ez nem jó?
              Higany 500g - Claushuis
              sepy, OdinHEM és 2 további látogató kedvelte ezt.
              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

              Komment


                #8
                Nem rannyal akarom feltölteni .....

                Komment


                  #9
                  Alcohol:nem fagy meg,nem mérgező,és van színes is!

                  És én is keszire szavazok,szinkron ügyben!
                  sepy és joker kedvelte ezt.
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    #10
                    Nem rannyal akarom feltölteni ...
                    A " rannyot" én sem ajánlom !

                    Komment


                      #11
                      Meg gondolom kellene 5x akkora torony a sűrűségkülönbség miatt.

                      Komment


                        #12
                        Mengyelejev miről maradt le!! mily kevésnek bizonyul a tudása. Joker jobb lenne ha a Dukatoval jönnél lenne egy alkalmi szervíz kocsi is a csapatban.Mátéapu Te meg ne akarj alkoholt a mérőbe mert hajnalra az is elfogy és , hogy lehet mérni tovább!?
                        Utoljára szerkesztve a következő által: sepy; 2016 júl. 21, 13:20.

                        Komment


                          #13
                          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Alcohol:nem fagy meg,nem mérgező,és van színes is!

                          És én is keszire szavazok,szinkron ügyben!
                          Heeegany, te nem szólsz semmit?

                          Komment


                            #14
                            Szóljak?

                            A higanyt legálisan nehéz beszerezni. Külföldi oldalakon lehet próbálkozni, de az ára hasonló lesz mint annak ami a linkben van.
                            Ésszerű megoldás: sok-sok ismerőst megkérdezni hogy nincs-e olyan ismerőse akinek van egy ismerősének egy ismerőse aki annó a bányából, vagy akárhonnan elhozott mondjuk egy 1-2litert. (bár azért táskában 1 litert se semmi belőle kihozni, elvégre 1l 13,6Kg).
                            Na de a lényeg, kérdezni-kérdezni, aztán rávenni hogy adja el ócsóér mer nem ér az sokat

                            Komment


                              #15
                              hajnalra az is elfogy és , hogy lehet mérni tovább!?
                              Nem értem!Mindenből viccet csináltok?Komolyan írtam!

                              Mivel lehetne helyettesíteni.!?

                              A higany párolog és rendkívül mérgező,nem szabadna akkora mennyiséget kültérben,sem zárt helyen,tartani és főleg nem őrizetlenül ! Véletlen baleset miatt:a földben elterülve nagy kárt okozna,nem is gondolnék eredeti álagában használni.
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X