Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Lopott motorkerékpárok, veterán járművek - a témáról általánosan

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Lopott motorkerékpárok, veterán járművek - a témáról általánosan

    Sziasztok!

    Mivel sokat hallani sajnos a motorkerékpár(veterán járművek) lopásokról, ezért gondoltam megkérdezném a hozzáértőbbeket, hogy hogyan lehet óvakodni, illetve mit lehet tudni a témáról. Körülbelül hány veterán járművet loptak el az elmúlt években? Hány kerül elő? Mind külföldre kerül, vagy alkatrésznek használják? Van-e szervezett bűnözés? Hallottam, hogy vannak, akik sejtik, tudják, kik foglalkoznak lopással "hivatalosan", rendszeresen. Szóval ilyen kérdéseim lennének, ezek már régóta foglalkoztatnak, meg például arra gondoltam, hogy nem lehetne egy listát létrehozni itt a fórumon, hogy mely motorokat loptak el nemrégiben. Lenne értelme?

    Üdv. Gyula

    #2
    DCS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... meg például arra gondoltam, hogy nem lehetne egy listát létrehozni itt a fórumon, hogy mely motorokat loptak el nemrégiben. Lenne értelme?
    Egy esetbén volt már rá példa: Ellopott motorok Szerencsére az a motor megkerült azóta.

    Természetesen van értelme, de csak akkor ha (akárcsak közvetett módon) ismerjük a károsultat és be tudunk számolni a fejleményekről. De annak nem látom értelmét, hogy bizonytalan információkat gyűjtsünk listába. Ezért arra kérlek titeket, hogy gondolkodás nélkül ne másoljatok át más oldalakról felhívásokat. Többet árt mint használ.

    A többi felvetésed is érdekes, én most csak erre az egy mondatra reagáltam.
    DCS kedvelte ezt.
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    Komment


      #3
      A tegnapi nap termése. 5 motortolvaj lebukott és két lopott motor előkerült.

      Ez a V.A.T.!
      Utoljára szerkesztve a következő által: gilersx; 2014 jan. 10, 07:35.

      Komment


        #4
        A blog keresett oldala nem létezik.
        Pedig megnéztem volna.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X