Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ellopott motorok

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ellopott motorok

    A képen látható 1970-es Ural M63-at sajnos ellopták.

    Click image for larger version

Name:	ural-280005.jpg
Views:	1
Size:	201.0 KB
ID:	153451

    Frissítés: Jó hírem van, meglett a motor és az elkövetők is!



    Sajnos nyitnom kellett egy ilyen témát is. Arra kérlek mindenkit, hogy kétes eredetű híreket, keringő lánclevelek tartalmát ne másoljátok ide, mert annak nincs értelme. Csak akkor rakjátok fel ide, ha kapcsolatban álltok a tulajdonossal és hírt tudtok adni az újabb fejleményekről.
    Utoljára szerkesztve a következő által: TZ; 2011 júl. 28, 10:31. Oka: meglett a motor
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    #2
    Nagyon szomorú dolog -ez... ....
    apacsavo kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Pár szót ejthetnétek a körülményekről, márcsak az okulás céljából...
      Az én történetem a következő: volt egy restaurált csepptankos Jawa-m, amit elloptak a lakótelepi házunk elől.
      Én rögtön szerkesztettem egy képpel ellátott kőrözvényt , miszerint megjutalmazom a megtalálót!
      Terjesztettem városszerte buszmegállókban, helyi kocsmákban, forgalmasabb helyeken.
      Három nap múlva hívtak, hogy megtalálták a motorom. Sértetlenül állt egy használaton kívüli iskola udvarán. Én boldogan fizettem ki a jutalmat, mert még így is jobb volt, mint veszni hagyni az értékes gépet...
      sepy, apacsavo és soveny kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        (Lopott motor típusa: Komar MR 232, évjárat: 1967, vázszám: 422918, motorszám: B4 890 546, szín: kék-szürke)

        Kedves Fórum Olvasók!

        Sajnos ma önkéntelenül is tagja lettem ennek a kétes presztízsű klubnak. Szokás szerint kérlek titeket, járjatok nyitott szemmel a börzéken, apróhirdetési oldalakon!

        2011. november 18. hajnalán ellopták Pest megyéből, Pátyról a képen látható 1967-es évjáratú Komar MR232 mopedet.

        Click image for larger version

Name:	image.php?id=14820.jpg
Views:	1
Size:	191.7 KB
ID:	129408 Click image for larger version

Name:	image.php?id=14825.jpg
Views:	1
Size:	121.8 KB
ID:	129409 Click image for larger version

Name:	image.php?id=14823.jpg
Views:	1
Size:	113.5 KB
ID:	129410 Click image for larger version

Name:	image.php?id=14824.jpg
Views:	1
Size:	118.2 KB
ID:	129411 Click image for larger version

Name:	image.php?id=14822.jpg
Views:	1
Size:	115.3 KB
ID:	129412 Click image for larger version

Name:	image.php?id=14828.jpg
Views:	1
Size:	195.3 KB
ID:	129413 Click image for larger version

Name:	image.php?id=14827.jpg
Views:	2
Size:	189.4 KB
ID:	129414 Click image for larger version

Name:	image.php?id=14826.jpg
Views:	2
Size:	126.9 KB
ID:	129415 Click image for larger version

Name:	image.php?id=14832.jpg
Views:	1
Size:	195.2 KB
ID:	129416 Click image for larger version

Name:	image.php?id=14829.jpg
Views:	2
Size:	192.7 KB
ID:	129417

        A néhány éve teljesen, magas szintű eredetiségben felújított jármű összességében jó esztétikai állapotnak örvendett, bár rendszeres használat nyomai látszódtak rajta. Jó minőségű kék-szürke fényezéssel (újrafényezett), a kopott kipufogót és az igencsak rozsdás ráfokat leszámítva szép állapotú krómalkatrészekkel.

        Típus: Komar MR 232
        Évjárat: 1967
        Vázszám: 422918
        Motorszám: B4 890 546
        Szín: kék-szürke
        Km-óra állása: kb. 16100 (működik)

        Az állapotleíráson túli ismertetőjegyei: középsztender hiánya, emiatt a "saját lábán" nem áll meg, csúnyán javított festéklepattogzás az üzemanyagtartály mögötti vázmerevítőn, apró elektronikus feszültségstabilizátor a lámpatestben.

        A motor szép, eredetihez hű állapota és az alacsony alkatrészárak miatt valószínűsítem, hogy rosszhiszemű birtokosai "egyben" keresnek neki új gazdát. Kérem, adjátok tovább a hírt, hátha valahol előkerül még - akár egyben, akár alkatrészenként - a kis Komar.

        Az ügyben rendőrségi feljelentést tettünk, a nyomravezetőnek lehetőségeimhez képest pénzjutalmat tudok felajánlani. Éjjel-nappal hívható telefonszám: 06-20-9547-347

        Köszönöm!
        korompaiistvan és apacsavo kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Üdv , az én sztorim csak annyi volt hogy egyszer nekem is ellopták a motoromat. Megmondtam a Rendőröknek kihez menjenek( volt szemtanú) . Szerintetek , meglett? Nem, ennyit ér a hatóság. Ezt minden rossz indulat nélkül írtam, csak velem ez történt.

          Komment


            #6
            Ellopták egy kedves idős ember motorját. Lehet többen ismeritek, egy KS750 Zündappról van szó. Nagyon szomorú hír mivel a motor már nagyon rég a család tulajdonában volt és még az apjától örökölte.

            http://www.origo.hu/motor/veteran/20...s750-1941.html

            Zündapp KS-750 / Szigetszentmiklós - YouTube

            A nyomravezető vagy akinek infója van és sikeresen előkerül az egyértelműen jutalmazva lesz.

            Hívható 0-24

            06-20-36-72-306
            06-20-53-06-644

            Komment


              #7
              Nekem-8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nagyon szomorú hír
              Bizony az. Gondolom más motoros oldalakon is megosztottad, érdemes, hátha megkerül.
              There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

              Komment


                #8
                Örülnék ha tudnátok segíteni megosztani, ugyanis nem ismerek minden oldalt. Bízom a veterános és motoros baráti segítőkészségben. Köszönöm

                Komment


                  #9
                  Én pont az ilyen esetek miatt tartom rendkívül veszélyesnek, a közösségi oldalakon, különböző galériákon, albumokban való megjelenést. Addig nincs baj, ameddig csak " jó szándékú " olvasok látják. Nem tartom kizártnak, hogy ez a gép már régen külföldön van megrendelésre.




                  Most látom, hogy ebben az esetben még a név, és a település is fel van tüntetve. Kell ennél több ! Persze nagyon sajnálom én is, és a lehetőségeimhez mérten megpróbálok segíteni.

                  Komment


                    #10
                    Igen, és ezért sem árt kitakargatni a számok egy részét, viszont a régi hozzászólásomat ahol ilyen dolgokról írtam nem lehet kitörölni, hiába találom meg.
                    You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

                    Komment


                      #11
                      Egy ilyen ,kb 400-450 kilós motort hogyan tudnak eltulajdonítani csendben ,észrevétlenül ? Ehhez már teherautó kell ! Nem? Vagy csak én vagyok ennyire naív ?
                      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nem tartom kizártnak, hogy ez a gép már régen külföldön van megrendelésre.
                      Elég valószínű ,hogy így van!
                      Másik verzió ,hogy alkatrészként lesz eladva!
                      Mindenesetre szomorú !

                      Komment


                        #12
                        Attached Files

                        Komment


                          #13
                          Bizonyos okokból a nagyon régi hozzászólásokat nem lehet módosítani. De ez nem baj, mert a Veterán fórumnak nagyon segítőkész, kedves moderátorai vannak.
                          Bátran keressétek őket ilyesmivel és ők készséggel segítenek!
                          Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                          Komment


                            #14
                            Az idős bácsi nem netezett, sose reklámozta. Elég jóhiszemű Úr és emiatt lehetett.

                            A megrendelésre mi is gondoltunk.

                            Komment


                              #15
                              Pár évvel ezelőtt ugyanígy vittek el két oldalkocsis Zündappot egy pécs környéki ismerősömtől...
                              Azóta se lettek meg. Valszeg ugyanazok a mocsok állatok lehettek most is a tettesek...

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X