Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Letöltések menüpont

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    Üdv mindenkinek!

    Érdeklődni szeretnék, hogy tudnátok-e feltölteni 251-es ETZ-hez szerelési kézikönyvet? A 250-es ETZ könyvét letöltöttem (ezt természetesen köszönöm szépen), valami hasonlóra lenne szükségem a 251-eshez.

    Köszi szépen!

    MOD: Ahogy látom, ez a részleg elég kihalt. Ha megvan valakinek az említett könyv, akkor ezen a mailcímen keressen meg: rosta.csaba.88 [kukac] gmail.com. Ha netán lapozható könyv formájában van meg valakinek, akkor akár meg is vásárolnám tőle!
    Utoljára szerkesztve a következő által: csabyka88; 2012 aug. 16, 11:10.

    Komment


      #47
      csabyka88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ahogy látom, ez a részleg elég kihalt.
      Most élesztetted fel.
      Blackmumus kedvelte ezt.
      Everything is better when you decide you don't care.

      Komment


        #48
        Szevasztok.
        A napokban kezembe akadt egy könyvem .
        Úgy gondolom segitség lehet TRAKTOR ügyben,de kell hozzá más is!
        Ugyan is , nem tudok digitalizálni.
        A könyv cime: MEZŐGAZDASÁGI ERŐGÉPEK KARBANTARTÁSA Kertész Ferenc
        ipari szakkönyvtár sorozatból Műszaki könyvkiadó,Budapest 1978.
        Tehát fel ajánlom feltöltés vagy másolás céljára.

        Komment


          #49
          Hali!TZ Kérdésem az:feltölteni anyagot hogy tudunk ?Karácsonyra meglepném a fórumot egy pár jármű Katalogusával.Pl:MTZ50, skoda vagy négy fajta, szamara, IFA , Ganz,MAN....Szerelési útmutatók ..stb Átadtam az anyagokat a haveromnak ő jobban ért a töltögetéshez .Most szkenneli ,de azt mondja ide nem tudott anyagokat feltölteni.Lehet régebben voltak problémák?

          Komment


            #50
            Köszönjük előre is az anyagokat!

            Nem túl ördöngös dolog a feltöltés, de be kell jelentkezni hozzá a fórumon! Próbáljátok meg úgy! Ha nem megy, jó lenne, ha leírnátok, milyen hibát tapasztaltok!

            Komment


              #51
              A tűzfal miatt akadozhat. Nálam is nyűglődőt , de elmagyaráztam neki:-))) hogy a ez egy tuti hely, és ne akadékoskodjon, hanem tegye amit én mondok. Azóta sima ügy.:-))))
              TZ kedvelte ezt.

              Komment


                #52
                Fogadja a Veterános csapat karácsonyi ajándékként tőlem az MTZ 50_es anyagot amit a barátom töltött fel.Remélem lesz benne olyan dolog ami érdekes.
                stalker és Che kedvelte ezt.

                Komment


                  #53
                  nivaronin eredeti hozzászólása
                  MTZ 50_es anyagot
                  Köszönöm böngészni fogom,mivel utódjaival mindennapi kapcsolatban vagyok,nem munkában javitásban.
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    #54
                    Üdv TZ!UFF indián.Mint már tavaly karácsonykor mondottam, meglepi a fórumnak le van zsírozva ,.a srác feltöltötte az MTZ-t de ott van nála vagy 50 anyag.Ha lenne érdeklődő leírnám az emailját.Csak privát rezidenciámon fogadom az érdeklődőket.UFF!

                    Komment


                      #55
                      Azért beirhatnád az étlapot,amiből lehetne választani!
                      nivaronin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      vagy 50 anyag
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        #56
                        Üdv! Minden van, majd lepontosítom., Kuriózumként kapom T25 -doksi Class dominátor kombájn,ami gigantikus anyag.

                        Komment

                        Ugrás az oldal tetejére
                        Working...
                        X