Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Új szövegszerkesztőt kaptunk!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Új szövegszerkesztőt kaptunk!

    Az egésznapos üzemszünet oka, hogy frissítettem a fórumot. Az igazi újdonság, hogy a hozzászólásokat egy új szerkesztővel készíthetjük ezentúl. Tartalmaz új funkciókat is, de a legfontosabb, hogy ez végre böngésző független, tehát elvileg mindenkinél ugyanúgy működik. Leginkább a képek kezelése válik egyszerűbbé remélhetőleg mindenki számára.

    A magyarítás és finomhangolás még hátra van, de most pihenek egyet.


    Ezt a témát nyugodtan használhatjátok az újdonságok próbálgatására.

    Pl.: 650cm3
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    #2
    Miért kell bonyolítani a számítógéppancserek életét ? Örülök hogy végre a régivel valahogy elboldogultam.

    Komment


      #3
      Nagyon király! Nekem tetszik!
      TZ kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Miért kell bonyolítani a számítógéppancserek életét ? Örülök hogy végre a régivel valahogy elboldogultam.
        De hát mindent ugyanúgy kell használni, mint eddig... Ezt most „csak úgy” írtad?



        Egy apróbb különbség van, a képek méreteinek beállításához a képre kell duplán kattintani. A „ceruza” ikon megszűnt.

        Majd a hét elején igyekszem írni az újdonságokról, de egyébként mindent ugyanúgy kell használni, mint eddig, csak nincs szükség bizonyos funkciókhoz firefox-ra, meg részletes módra, stb.,...
        Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

        Komment


          #5
          Be lehetne rendezni egy homokozót, ahol ki-ki kedve szerint kipróbálhatná a technikai újdonságokat. Aztán egynap vagy egy hét után törlődhetne akár, ha van ilyen funkciója a motornak.

          Komment


            #6
            motorkami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Be lehetne rendezni egy homokozót, ahol ki-ki kedve szerint kipróbálhatná a technikai újdonságokat. Aztán egynap vagy egy hét után törlődhetne akár, ha van ilyen funkciója a motornak.
            Ezt a témát nyugodtan használhatjuk erre, nyilván veterán kérdések nem fognak itt felmerülni.

            Számodra nagy élmény lesz, hogy Chrome-al is tudsz képeket feltölteni és szöveget formázni.
            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

            Komment


              #7
              Nekem Firefox alatt sem ment, de most kipróbálom:

              Click image for larger version

Name:	IMAGE_073.jpg
Views:	1
Size:	182.8 KB
ID:	129038

              Kis téli hangulat a meleg nyári napokra.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X