Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Regisztrációs kínok

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Regisztrációs kínok

    Sziasztok!

    Gondoltam megszabadulok néhány felesleges holmitól itt az ősz legelején, úgyhogy itt az ideje regisztrálni a veteránapróra (is). Szépen ment is minden, de nem kaptam visszaigazoló levelet. Vártam, néztem, megint vártam aztán megint néztem, de semmi. Se a beérkezett levelek között, se a kéretlen levelek szűrőjében, sehol.
    Lehet esetleg hogy a @hotmail.com e-maillel akadt gondja a rendszernek? Vagy nem akarja ugyanazt a felhasználónevet mint a veteránfórumon? Vagy ne is foglalkozzak vele, próbáljam újra a regisztrációt?
    There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

    #2
    Én az IZS,HU vak vagyok így ! Pedig már TZ is " szerelte " még sem tudom használni.

    Komment


      #3
      Éppenhogy hozzárendeli az ottani felhasználónevet a fórumoshoz, de ahhoz lehet hogy az e-mail címnek is egyeznie kell.
      Mondjuk számomra meg az nem világos, miért nem lehet törölni az aprós regisztrációt.

      Komment


        #4
        kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Lehet esetleg hogy a @hotmail.com e-maillel akadt gondja a rendszernek?
        Nem lehetséges, hogy mindkét felületen ugyanannak kell lenni az E-mail címnek, felhasználónévnek és a jelszónak?

        Komment


          #5
          Köszönöm a válaszokat.

          sricsi70 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nem lehetséges, hogy mindkét felületen ugyanannak kell lenni az E-mail címnek, felhasználónévnek és a jelszónak?
          A kettő elég függetlennek tűnik egymástól, talán e-mail alapján rendeli egymás mellé az itteni és az ottani dolgokat.

          Majd próbálkozom és kiderül - ha nem akkor meg visszatérek ide megint.
          There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

          Komment


            #6
            kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szépen ment is minden, de nem kaptam visszaigazoló levelet.
            Nem tudom mi lehet az oka. Az esetek nagy részében nincs semmi gond, de néha valóban előfordul. Nekem minden nap küld egy levelet a Veterán apró, hogy lássam, működik a levelezés. Ezt minden nap meg is kapom. Szóval passz.

            Szerintem a legegyszerűbb, hogy kérsz egy jelszó emlékeztetőt, itt: Veterán Apró -> Jelszó emlékeztető
            Ekkor újra küld egy levelet.




            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Én az IZS,HU vak vagyok így ! Pedig már TZ is " szerelte " még sem tudom használni.
            Hú, most látom, hogy a nyaralás alatti leveledre sem válaszoltam, mert olvastam, de később megfelejtkeztem róla. Bocsi! Szóval nem tudjuk visszakeresni a lejárt és törlődött hirdetéseket, nincs annyi tárhelyünk, hogy végtelen mennyiségű adatot őrizzünk meg. Ez sajnos ilyen.

            Az izs.hu-val kapcsolatban hol akadtunk el?




            demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Éppenhogy hozzárendeli az ottani felhasználónevet a fórumoshoz, de ahhoz lehet hogy az e-mail címnek is egyeznie kell.
            Igen, ez pontosan ennyi, sem több, sem kevesebb. Ha ugyanaz az email cím, akkor a két oldal össze tud kötni. Praktikusan itt is megjelenik egy hirdetésednek a linkje. De más jelentősége nincs.




            demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Mondjuk számomra meg az nem világos, miért nem lehet törölni az aprós regisztrációt.
            Pedig a napnál világosabb, Ez egy hobbi oldal, teljesen öncélúan, mondhatni brahiból fejlesztgetjük sovennyel és a testvéremmel. Ezt a funkciót azért nem programozzuk le, mert nem tartom alapvető szükségletnek, így egyelőre erre nem szánunk szabadidőt. (mert az nincs igazából)

            De bárkinek az adatait nagyon szívesen kitörlöm "kézzel", aki kéri, ez nem akkora fáradság. Van is rá példa, kapok ilyen kérést néha email-ben.
            soveny kedvelte ezt.
            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

            Komment


              #7
              TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szerintem a legegyszerűbb, hogy kérsz egy jelszó emlékeztetőt
              Megpróbáltam és hibás e-mailt/felhasználónevet ír ki mindkettőnél - mintha nem ment volna a regisztráció, azaz nem lennék regisztrálva. Megpróbálom újra aztán kiderül.
              There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X