Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hacker támadás a fórum ellen

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Hacker támadás a fórum ellen

    Már hekkerek is támadják a fórumot, mert úgy látszik annyira értékes. Nem kéne tőzsdére menni vele?

    Én a főoldalról szoktam belépni és valami gagyi metálzene meg egy igénytelen animáció fogadott.
    Everything is better when you decide you don't care.

    #2
    Hát ez remek. Ráadásul a munkahelyemen nem férek hozzá.
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    Komment


      #3
      Kijavítottam a kezdőoldalt, köszi!
      Titus, taluga és 7 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Mi lenne velünk nélküled, nélkületek, akik meg tudják javítani az oldalt. De komolyan! Hát reggel teljesen pánikba estem.
        taluga, Örs és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Én a főoldalról szoktam belépni és valami gagyi metálzene meg egy igénytelen animáció fogadott.
          Én is ezzel szembesültem fél hatkor , de a zene nem is volt olyan rossz.

          Komment


            #6
            Összeesküvéseket elkerülendő, ennek a hacker támadásnak nyilván nincs köze semmilyen más dologhoz. Ez sajnos az internet sajátja. És nincs nagy értéke a tőzsdén.

            Tényleg jó volt a zene? A magas vérnyomásom miatt nem tudtam jól megfigyelni.
            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

            Komment


              #7
              Én csak a füllhallgatóból kiszűrődő hangfoszlányokat hallottam. Ha korábban mondjátok, hogy nem is rossz, belehallgatok rendesen.

              Na mindegy, itt a fiúk facebook oldala. Itt frissítik a hekkelt (ami nem sült halas) oldalak listáját. Elég gyorsan javítják őket a tulajok, de azért lehet találni még olyat, ahol a zene szól.
              Everything is better when you decide you don't care.

              Komment


                #8
                Közben beszéltem a szolgáltatóval, az iménti adatbázis hiba nem függ össze a reggeli hacker támadással, ez csak valami véletlen dolog volt.
                Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                Komment


                  #9
                  Én sem a zenére figyeltem, csak a "mi a .... van már megint?" érzésemre.
                  Teher alatt nő a pálma, és minden tiszteletem Zoliéké, hogy minden ellenére "talpon" tartják az oldalt.
                  Amúgy szerintem csak egy "skalpgyűjtő" csapat, ahogy a facebook oldalukat elnézem. Játszanak a fiúk "tökös hekkeresdit".

                  Csak most már ez túl sok volt a "jóból", és paranoia építésbe is besegíthet
                  Utoljára szerkesztve a következő által: taluga; 2014 szept. 30, 21:19.

                  Komment


                    #10
                    Tényleg jó játék, csak nem tudom, hogy hogyan csinálták.

                    Kicsit kalapáltam a biztonságon, meglátjuk, hogy tovább tanítanak-e jó szándékkal.
                    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X