Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Személyes napló jellegű témák?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16


    Szervusztok!

    Indítanék én szívesen felújítási naplót,mert több felújításom is valamilyen százalékos állapotban van,de van amihez már három hónapja,van amihez már három éve,hozzá se nyúltam,mert más dolgok is vannak,amik a mindennapokhoz tartoznak,amit meg kell csinálni,most pl. fel kell szedni a diót,meg kell törni és a fákról csak hull és hull a levél és azzal is kezdeni kell valamit.Alig fejeztem be az egyiket jön a másik és még ásni is kell,mert hamarosan jön a latyak és a fagyok.

    Nem tudom hogyan mutatna egy felújítási napló,ha mondjuk ma elkezdeném és a következő bejegyzést 3-4 hónap múlva tudnám csatolni hozzá.

    Egyszerűen nem értem,hogy nyugdíjas létemre ennyire ne legyen idő semmire,soha nem voltam villámkezű,mert mindig elvesztem a részletekbe,-lehet hogy a hiba bennem van?

    Üdvözlettel:Che
    mátéapu kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nem tudom hogyan mutatna egy felújítási napló,ha mondjuk ma elkezdeném és a következő bejegyzést 3-4 hónap múlva tudnám csatolni hozzá.
      Nézhetjük ezt praktikusan is. Ha lenne ilyen naplód, akkor vissza tudnád olvasni, hogy hol is tartottál 3-4 hónapja, nem kellene fejben tartani. Egy bosszantó dolog lenne, hogy esetleg ha sokat áll egy ilyen napló, akkor biztosan lennének türelmetlenebb tagtársak akik noszogatnának, mert szeretnének új fényképeket látni a haladásról. Közben meg arra gondolsz, hogy hát persze, Te is szeretnéd, csak nem jutsz oda. Ennél nagyobb kockázatot nem látok.

      Drukkolok ennek a szekciónak, simán el tudom képzelni, hogy idővel a legélvezetesebb olvasmánya lesz a fórumnak, miközben nagyon hasznos is lesz az olvasók számára.


      sepy, Che és 3 további látogató kedvelte ezt.
      Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

      Komment


        #18
        TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Esetleg lehet érdemes lenne szétnézni a fórumon, hogy van-e olyasmi téma, ami ehhez hasonló, vagy egy kis moderálással kimozgatható belőle valami hasonló dolog.
        Amint említve lett Nemes Pista két Nyiprós írása átmozgatható ide. Abba szerintem nem is kell nyúlni, jó ahogy van.
        .
        .
        .
        .
        Megtörtént
        Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2017 okt. 19, 09:14.
        sepy, és 2 további látogató kedvelte ezt.
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          #19
          UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          ... Ehhez ilyen facebook féle izét tudnék elképzelni, ami kevesebb mint egy blog, de a hozzászólások nem szabdalják szét a folyamot. ...
          Nem tudom, hogy pontosan mire gondoltál itt, meg ugye elég speciálisak/korlátozottak a lehetőségek is. De ha Attilát nem zavarja, akkor kísérletezhetünk picit.

          Beállítottam a naplók szekcióban egy plusz lehetőséget a törzstagok számára. A hozzászólásokat elvileg tudjátok kommentálni. A hozzászólások alatt az "idézet" gomb mellett találtok egy "Komment" gombot is. Nehéz ezt így elsőre megérezni, hogy csak egy komment lenne jobb, vagy egy új hozzászólás, de próbáljuk ki. Ha béna, akkor nem használjuk, de ha kiderül, hogy hasznos dolog, akkor akár máshol is be tudjuk vezetni.



          Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

          Komment


            #20
            TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nem tudom, hogy pontosan mire gondoltál itt, meg ugye elég speciálisak/korlátozottak a lehetőségek is. De ha Attilát nem zavarja, akkor kísérletezhetünk picit.
            Majdnem pont ilyenre gondoltam. Ki is próbáltam. Szerintem úgy lenne jó, ha "hozzászólni" csak a naplóíró tudna, a többiek meg a "komment" funkcióval okoskodhatnának bele. Mert így nem töredezne szét a topik. Mivel az adott felújítást csak a felújító csinálja, a komment funkciónak elégnek kell lenni a külsősök számára.
            Én erre gondoltam.
            Everything is better when you decide you don't care.

            Komment


              #21
              No persze azért a facebook-ot írtam, mert ott a kommentet is tudod kommentálni, nem csak az eredeti bejegyzést, és így ki tudnak alakulni párhuzamos beszélgetések, anélkül, hogy belezavarna a folyamba, de ez szerintem akár mellékes is lehet.
              Everything is better when you decide you don't care.

              Komment


                #22
                Jé, most nem fűzi hozzá az "ezmégeszembejutott" funkcióval!
                Everything is better when you decide you don't care.

                Komment


                  #23
                  UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Jé, most nem fűzi hozzá az "ezmégeszembejutott" funkcióval!
                  Sajnos kicsit fapadosabb. Sok ilyen "extra" dolgot pakolgattam a régire, de ehhez egyelőre nem sok ilyen kiegészítés van.

                  UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szerintem úgy lenne jó, ha "hozzászólni" csak a naplóíró tudna, a többiek meg a "komment" funkcióval okoskodhatnának bele.
                  Tulajdonképpen jó ötlet. Elsőre lehet fura lesz, de megér egy próbát. Hétvégén megnézem, hogy be tudom-e így állítani.

                  Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X