Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Század traktorosok sorakozó!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Század traktorosok sorakozó!

    Üdv!Kéréssel fordulok az adminokhoz.Szeretnék egy alfórumot a szerelési kérdésekhez .A kétkerekűek alá vagy fölé.Mondjuk ilyet :traktorok szerelése vagy ilyesmi.Így nem irkálnánk minden felé,itt lenne egy gyüjtemény.TZ google merénylete óta káosz van.

    #2
    Köszi! Csinálok egy alfórumot, ez jó ötlet: http://veteran.forum.hu/traktorok-szerelese-80/

    De a káoszt nem értem, az elég nagy előrelépés, hogy a traktor szóra külön rá lehet keresni a Blog, Cikk, Album, Letöltés, Hivatalos ügyek, Szerelés, felújítás, Naptár, Alkatrész azonosító "kategóriákban". Ez korábban nem volt.

    A régi funkció pedig éppen úgy elérhető, mint eddig a részletes keresés feliratra kattintva.

    És mindezt leírtam a keresésnél, ahol bejelentettem a változást.

    Persze Google-ben úgy kell keresni, hogy a traktor szó mellé még írsz másik szót is, kb azt amire kíváncsi vagy.
    Beagle és CZsolti kedvelte ezt.
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    Komment


      #3
      TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      De a káoszt nem értem, az elég nagy előrelépés,
      Szia TZ!

      Ne vedd a szívedre! Mióta nem hallja az "angyali üzenetet" Nivaronin teljesen maga alatt van. Csak viccnek szántam persze. ... ... Nem tudom, nekem tetszik az új keresőrendszer.

      A traktoros topic egyébként nagyon jó ötlet. Mezőgépes kérdésekben szívesen segítek és minden bizonnyal kérek is majd segítséget.

      ÜDV: CZsolti
      Beagle és Che kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Jön az üzenet,visszatért,csak reinkarnálódott állapotban.Pár hozzászólás múlva csak lesel mint az árva gyerek...




        Nem meri még bevállalni,sebek..
        Che kedvelte ezt.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X