Közlemény

Collapse
No announcement yet.

kezdő lapi anomália

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    kezdő lapi anomália

    Egy kérdés mindenkihez --- és az illetékeshez !!!!!!

    A fejléc felett , mindenkinek van egy barna sáv ? -amiben halványan valami írások vannak ! Amikor megnyitom a fórumot először ez ugrik fel egész oldalra , aztán gyorsan összeszűkül felfelé -kb 4-5 cm es sávvá ----így válik láthatóvá a kezdő oldal .

    Úgy , hogy a kurzor lejjebb jön kb 4 cm-t és ott megáll . De a kurzor mozgatásával , egész lapot betakaró felületté növekszik ez a valami .

    Egyébként ez a bezárt alaphelyzete is növekszik szép lassan a hetek folyamán .




    a kérdésem , legalább érthető ? vagy mit , hogyan ?

    #2
    Pontosítok !!!!

    a kezdő oldalnál -nullára !!- szűkül . viszont ha megnyítok egy témát , akkor ott van fent egy sáv , ami már 7 cm ( megmértem )
    mátéapu kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Nálam hasonló jelenség van mint nálad,egy pár napja megy ez így.Azt nem tudom,hogy ez egy normális jelenség,vagy sem és azt sem,hogy mi okozhatja.

      Komment


        #4
        Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nálam hasonló jelenség van mint nálad,egy pár napja megy ez így.Azt nem tudom,hogy ez egy normális jelenség,vagy sem és azt sem,hogy mi okozhatja.
        igen , ez az ! ..................................

        Komment


          #5
          Ugyanaz!
          /kérlek legalább 20 karaktert írjál/

          Komment


            #6
            Nálam is hasonló a bibi mint nálatok. Korrigálni kell. Valaki megint próbál kavarni??

            Komment


              #7
              Szerintem alapjelenséggé vált,persze nekem is jön !
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #8
                Úgy tűnik,akkor ez általános jelenség,remélem hamarosan beavatkoznak a hozzáértők!Ami nem tetszik,hogy a szövegben olvasható az "error",ami nem jelent túl sok jót,egyébként a fórum nálam rendesen működik.

                Komment


                  #9
                  TZ-t "látta" mostanában valaki?

                  Nálam is hasonló a helyzet, ezek szerint az oldal állandó jelensége lett, már egy ideje...sajna.

                  Komment


                    #10
                    Ez böngészőspecifikus lehet, nálam az Opera nem csinálja.
                    pasetta kedvelte ezt.
                    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                    Komment


                      #11
                      Szervusztok! Internet Explorer és Google Chrome böngészővel az anomália jelentkezik. Ha jól tudom ( nem biztos, hogy jól) az Opera Linux alapú. Talán ez lehet a megoldás.

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X