Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Válaszok csatolása a válaszomba

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Válaszok csatolása a válaszomba

    Légyszives írd le nekem, hogyan lehet a hozzászólásomban egy más által írt hozzászólásra hivatkozni? Látom sokmindenkinek megy nekem sajnos mégnem.
    soveny kedvelte ezt.

    #2
    nyuszifül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Légyszives írd le nekem, hogyan lehet a hozzászólásomban egy más által írt hozzászólásra hivatkozni? Látom sokmindenkinek megy nekem sajnos mégnem.
    Itt alul "Válaszol idézettel"
    nyuszifül kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      nyuszifül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Légyszives írd le nekem, hogyan lehet a hozzászólásomban egy más által írt hozzászólásra hivatkozni? Látom sokmindenkinek megy nekem sajnos mégnem.
      motorkami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Itt alul "Válaszol idézettel"
      Igen, ahogy motorkami írja, a "köszönöm" gomb mellett találsz két másikat, amik az idézésekhez segítenek. A sima "Válaszol idézettel" az adott hozzászólást idézi, a többször idézéshez pedig végig kell kattingatni a "többszörös idézés" gombokat az idézendő hozzászólások alatt, majd az utolsónál a "válasz", vagy alul a "hozzászól" gombot kell megnyomni.
      nyuszifül kedvelte ezt.
      Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

      Komment


        #4
        soveny, mir-mur és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Köszönöm szépen a segítséget!

          Komment


            #6
            -t5- és soveny kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Gondolom sokaknak hiányzik a válaszol idézettel funkció.
              Nemrégen jöttem rá, ha a "hozzászólás összetett idézete" gombot megnyomjuk és utána kétszer megnyomjuk a "válaszol" gombot, akkor a régebben úgynevezett "válaszol előnézettel ablak" jelenik meg.
              Itt már megjelenik a [/QUOTE] a szöveg elején és a végén, a fölösleges szövegeket kitörölhetjük.
              Utoljára szerkesztve a következő által: sricsi70; 2013 dec. 29, 21:42.

              Komment


                #8
                sricsi70 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Gondolom sokaknak hiányzik a válaszol idézettel funkció.
                Nemrégen jöttem rá, ha a "hozzászólás összetett idézete" gombot megnyomjuk és utána kétszer megnyomjuk a "válaszol" gombot, akkor a régebben úgynevezett "válaszol előnézettel ablak" jelenik meg.Itt már megjelenik a
                a szöveg elején és a végén, a fölösleges szövegeket kitörölhetjük.[/QUOTE]




                Na! Meg is próbáltam. Azt hittem én vagyok bal.. Ezért nem is kérdeztem rá, hogy másnak is gondja lehet ezzel.

                Bár most látom valami gixer becsúszott mert az idézet vége kikerült a mezőből.

                Köszi
                Utoljára szerkesztve a következő által: dkari; 2013 dec. 29, 22:32.

                Komment


                  #9
                  Én másképpen csinálom:
                  Jobb egérgomb kijelöl,másol,belép a hozzászólásba,jobb gomb,beilleszt,és ott van az idézett rész,viszont nem jelöli semmivel.

                  Na! Meg is próbáltam.
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    #10
                    Eddig én is ezt a technikát alkalmaztam. Csak pont ez a gondom vele, hogy nem "nem jelöli semmivel"

                    Komment


                      #11
                      sricsi70 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Gondolom sokaknak hiányzik a válaszol idézettel funkció.

                      Itt már megjelenik a "/QUOTE" a szöveg elején és a végén, a fölösleges szövegeket kitörölhetjük.
                      Sricsi70, köszönöm!

                      Komment


                        #12
                        CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sricsi70, köszönöm!
                        Nincs mit! Látom neked is sikerült.

                        Komment


                          #13
                          Nincs mit! Látom neked is sikerült.
                          Igen, de egyszerűbb módja is van:

                          - beírod a "quote" parancsot szögletes zárójelek "[ ]" közé;
                          - beilleszted az idézni kívánt szöveget;
                          - a végére beírod a "/quote" szintén "[ ]" jelek közé.

                          Fontos, hogy a "quote" "/quote" parancsokat szögletes zárójelek közé "[ ]" tegyük.

                          És működik. Ezt is így csináltam.
                          Utoljára szerkesztve a következő által: CZsolti; 2014 jan. 04, 21:11.

                          Komment


                            #14
                            CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Igen, de egyszerűbb módja is van:

                            - beírod a "quote" parancsot szögletes zárójelek "[ ]" közé;
                            - beilleszted az idézni kívánt szöveget;
                            - a végére beírod a "/quote" szintén "[ ]" jelek közé.

                            Fontos, hogy a "quote" "/quote" parancsokat szögletes zárójelek közé "[ ]" tegyük.

                            És működik. Ezt is így csináltam.
                            Látom te jobban érted a csíziót mint én.
                            Viszont így nem lászik kit idéztél.
                            Csak azért próbáltam segíteni páraknak, mert számomra elég zavaró (gondolom másoknak is), olvasva a hozzászólásokat, hogy nem tudni ki, kinek a hozzászólására válaszol.
                            A válaszol idézettel funkció szerintem sokaknak hiányzik.

                            Komment


                              #15
                              Viszont így nem lászik kit idéztél.


                              "Semmi sem tökéletes" - mondta a róka a Kishercegnek, mikor a tyúkok és a vadászok felől érdeklődött. (Mint kiderült sem ezek, sem azok nem voltak a Kisherceg bolygóján )

                              Igazad van, tényleg nem látszik. A te módszered ezért pontosabb. Csak sajnos azt nem értem, hogy nálam nem szerepel mindegyik hozzászólásnál a "Válaszol idézettel" gomb. Az utolsó hsz-nál pl. sosincsen.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X