Közlemény

Collapse
No announcement yet.

MU250 marógép gépkönyvet keresek

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    MU250 marógép gépkönyvet keresek

    Sziasztok,

    nicea vagyok, Bicskén lakom, és őszintén bevallom, a csavarhúzóhoz a számomra értelmező kéziszótár kell. Nagy örömmel fedeztem fel a neten ezt a kis közösséget, mert a barátomnak szeretnék segíteni, és azt gondolom, Ti tudtok tanácsot adni. Egy marógép gépkönyvét keressük, a gép jelzése MU250. Sajnos nem találtam fent a neten, pedig nagy szükség lenne rá. Nincs meg valamelyikőtöknek? Vagy tudtok esetleg tanácsot adni, hol szerezhető be?

    #2
    Szerintem az az ME250 (E= egyetemes, U= univerzális)gép melynek én is keresem a gépkönyvét egyelőre sikertelenül.

    Komment


      #3
      Szevusztok!

      Kis türelmet kérek,-időt!Megpróbálok utána nézni,a fenti iípusok megnevezése sem tiszta egészen,-úgy vélem.Át kell nézni a könyveimet,de most dolgom is van.

      Fontos figyelmeztetés,a ..terán árul valaki ilyen gépkönyveket,én bementem a csőbe,úgy 6000,-nyire,-olvashatatlan!

      Üdvözlettel:Che
      kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        2011. feb. 08. 17:34 | Válasz | #20426
        Üdv!
        Valakine esetleg lenne E1N, E3N, ME1000 Marógép gépkönyve?
        Cserébe lenne E2N, E400, E400M, EMU250, EAN170,340, ME250, EEN-400 HUNOR PNC 721,
        Köszönöm
        Hobby CNC F

        Hobby cnc fórumon találtam egy tagot akinek van ME-250 gépkönyve, próbáld felvenni vele a kapcsolatot ha más nem jön össze időközben..
        mir-mur és kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Ha emlékeim nem csalnak, ez egy magyar gép, és más néven Strigon-nak nevezték. Próbáld meg esetleg így keresni.
          kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Che és mir-mur kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Kedves Kalapács Attila!


              Az általad kért gépkönyvek egy része,már régen fent van a fórumon,-kérlek ismerd meg a fórumot!

              Szeretettel üdvözöllek:Che
              kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Köszönöm az eddig tanácsokat:-) igyekszem utána járni mindegyiknek, és továbbra is várom az ötleteket. Ti tényleg egy nagyon jó kis közösség vagytok:-)
                Che kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Kedves Nicea és Emu!

                  A marógépekkel és marással foglalkozó írásokat keressétek a felújítási fogások,Marógépek-marás rovatban.Gondoltam,új témaként kellene kezelni és mivel az esztergapadokkal kapcsolatosan,elég bőséges anyag van már az említett rovatban felhalmozva,a marás is megérdemel egy külön fejezetet.

                  Üdvözlettel:Che
                  és soveny kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    MU 250 Csepel Művek álltal gyártott Univerzális marógép

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X