Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Jikov MF 70 szervíz leírást, robbantott ábrát keresek

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Jikov MF 70 szervíz leírást, robbantott ábrát keresek

    Üdv mindenkinek keresek jikov mf 70-hez szervíz leírást,robbantott ábrát.Szeretnék egyet felújítani de kell hozzá a doksi is.

    #2
    üdv, engem is érdekelne a dolog, remélem valaki tud segíteni ( én eddig semmit nem találtam róla).

    Komment


      #3
      Sokat javítottam,kicsit szeszélyes jószág.
      Kisgép-alatrész boltban volt robbantott ábra.Folyamatos használattal a tűszelepet évente cserélni kell,a gyujtása megbizható.akkor köpi a gyertyát ha nagyon kopott,vagy szegény a keverék olajban,szereti a 25% keveréket esetleg 30%.Emiatt évente ki kell égetni a kipufugóját is.Háromnegyed gázt tartósan bírja.A sebességet elindulás előtt kell kiválasztani,menet-közben ritkítja a fogakat!
      Előgyujtás 2.5-2.8-mm-ig
      az MPM-10-es kisgép alkatrészei(henger,dugó,gyűrü hasonlóak és cserélhetők minimális átalakitással)
      soveny és CZsolti kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #4
        Üdv!
        Tettem fel két változatot a letöltések-traktorok rovatba! Együtt érdemes használni, egyiket a szöveg, másikat az ábrák miatt.

        MF-70 csehszlovák - Letöltések - Veterán fórum
        MF-70 magyar nyelvű - Letöltések - Veterán fórum
        Utoljára szerkesztve a következő által: soveny; 2014 júl. 14, 15:15. Oka: Linkek beszúrása
        mátéapu és CZsolti kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Sziasztok!

          Sajnos nem működnek a fentebbi linkek,pedig nagy szükségem volna a robbantott rajzokra....
          Tudna valaki segíteni ebben?

          Komment


            #6
            Attól tartok sajnos nem tudunk segíteni letöltés ügyben....
            Fergusson kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              trottyli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok!

              Sajnos nem működnek a fentebbi linkek,pedig nagy szükségem volna a robbantott rajzokra....
              Tudna valaki segíteni ebben?
              Attól tartok, hogy megint egy "új felszerelő", aki minden protokollt felrúgva, beregisztrált,majd rátért a lényegre...
              Ami közötte lett volna, kihagyta! Ilyen,mint bemutatkozás és egyebek!
              Ha kérhetnénk,akkor tegye meg,ellenkező esetben még arra gondolunk, hogy azért regisztrált,mert a letöltés volt a sürgős....nem a társaság.
              Ajánlanám a következő linket: http://veteran.forum.hu/bemutatkozas...zrevetel-4173/
              Kéretik elolvasni figyelmesen....Köszönjük!
              -t5-, pasetta és 3 további látogató kedvelte ezt.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X