Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Mobil hozzáférés a Veterán fórumhoz

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Mobil hozzáférés a Veterán fórumhoz

    Beüzemeltem a Tapatalk hozzáférést a fórumhoz. Ez egy jópofa mobil program, amivel mobilra optimalizáltan lehet fórumozni. Sokféle platformhoz létezik kliens:Van egy Google Chrome plugin is, jelzi, ha privát üzenetet kapsz a fórumon.

    A kliens program több fórumot tud kezelni (azok közül, amikre telepítve van a szerver oldal), ezért ki kell majd keresni benne a Veterán fórumot.

    Egy szépséghibája van, hogy fizetős. Én már használom egy ideje, és nagyon tetszik.
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    #2
    Találtam egy másik megoldást is, ForumRunner a neve.
    Nagyon hasonló, de ennek van ingyenes változata is:Légyszi jelezetek vissza, ha kipróbáltátok ezeket, mert így nem tudom egészen biztosan, hogy csak magamat szórakoztatom-e.
    sricsi70 kedvelte ezt.
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    Komment


      #3
      soveny kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Letöltöttem és ugyanezt tapasztaltam ipod on is.
        A ForumRunner-el próbáltam nagyon tetszik, csak a válaszolás a témában lehetősége hiányzik.

        Komment


          #5
          Látom, hogy a Forum Runner weboldalát nem linkeltem meg a múltkor. A nyitó oldalon van egy táblázat arról, hogy az ingyenes és a fizetős változat miben tér el egymástól. Nagyon sokat tud ám és 2 dollár az ára, ami szerintem nem sok.

          Én a tapatalkot használom (ami tud írni is), de nemsokára telefont cserélek és akkor majd valószínű beruházok ebbe is.

          Viszont az tény - a funkcionalitástól függetlenül -, hogy mi itt annál "igényesebben" (bővebben/választékosabban) fórumozunk, mint ami egy mobil eszköz billentyűzetéről kényelmesen megoldható lenne.

          Én magam azért használom, mert naponta minimum másfél órát villamosozok, és ezalatt szépen elolvasok mindent, amit éjszaka, vagy napközben nem tudtam.
          Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

          Komment


            #6
            Sziasztok!

            Próbáltam mostanában a Forum Runner alkalmazással elérni telefonomról az oldalt, de hiába.
            Rákellett jönnöm a hiba okára, a "free" verzió megszünt.

            Beüzemeltem a Tapatalk hozzáférést a fórumhoz.
            Egy szépséghibája van, hogy fizetős. Én már használom egy ideje, és nagyon tetszik.
            Idő közben változott a helyzet, ingyenes lett.
            Most próbálgatom. Elég jónak tűnik.

            Komment


              #7
              Frissítettem a Tapatalk és Forumrunnert a szerveren.

              A Tapatalk nekem nagyon bejön, rengeteg fejlődött az elmúlt években. Például működik a "tetszik" gomb, vagy lehet fényképet is készíteni telefonnal a hozzászólásba. Bár ezt még nem próbáltam.

              Kipróbáltam a Forumrunner is működik nekem, de az valahogy nem fogott meg sosem. Annyi előnye van, hogy a cikkek is olvashatók benne, de sokkal jobb a Tapatalk.

              A tablet gépemen újabban a fórum felett megjelenik egy szöveg, hogy installáljak valami Tapatalk nevű hülyeséget. Lelőni nem tudom. Ti tapasztaltatok ilyet. Mi ez az egész. Alig látszik a fórumképernyő tőle.
              Ez nekem nem jött fel a mobilomon. Nagyon zavaró? Nem lehet egyszerűen kikapcsolni?
              Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

              Komment


                #8


                Tapatalk-kal küldve az én Nexus 5-el
                Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                Komment


                  #9
                  lehet fényképet is készíteni telefonnal a hozzászólásba. Bár ezt még nem próbáltam.
                  Remekül működik!
                  Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                  Komment


                    #10
                    Nexus 5-el
                    A Nexus-5 még csak-csak, de hattal inkább ne küldjél semmit, abból csak baj szokott lenni. Mondjuk azt bevallottan négy évre tervezik.
                    Click image for larger version

Name:	roy-batty-character-in-blade-runner.jpg
Views:	1
Size:	12.5 KB
ID:	140255
                    Utoljára szerkesztve a következő által: UK; 2014 jún. 19, 07:38.
                    TZ kedvelte ezt.
                    Everything is better when you decide you don't care.

                    Komment


                      #11
                      Elhanyagoltam ezt a Tapatalk dolgot, de most frissítettem ezt is. Érdemes mobilon használni!

                      A FuromRanner-t használja valaki? Úgy látom most az a fizetős. :-)
                      Ha igény van rá, akkor be tudom üzemelni.
                      Utoljára szerkesztve a következő által: TZ; 2017 okt. 10, 21:51.
                      Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                      Komment


                        #12
                        Szerintem elég barátian néz ki mobilon is alapból. Szegény tapatalkot muszáj volt letiltanom. Nekem nem jön be.

                        Komment

                        Ugrás az oldal tetejére
                        Working...
                        X