Közlemény

Collapse
No announcement yet.

V. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi ( Július 27-28-29 )

Collapse
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

• jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy kultúráltan kifejtett vélemény miatt kötve hiszem hogy bárkit is kiraknának innen .

Ez mostanság már nem divat, ha lemondás van akármi miatt akkor az időkeretre megy(- órák) és kifizetik az alapbéredet pótlékok nélkül. Amikor meg be kell jönni az is erre megy(+ órák) és 50%-os alapbér+pótlékok kerülnek kifizetésre....
    (Ami nem nagyon kárpótol amikor éjjelesbe rángatnak be szombaton.)
    Úgy látom,nekem egy szavam sem lehet.....
    Három éve dolgozom gyárban (előtte,25 évig maszek autójavítóknál melóztam),nálunk viszonylag korrekt a vezetés.
    Két műszakos a munkarend,a szombati túlóra nem kötelező,sőt egyfajta kiváltságként kezeli a vezetőség,mert csak azokat hívják be dolgozni,akikkel meg vannak elégedve,vagy csókosok. Ráadásul csak délelőttös műszak van szombaton és rendesen kifizetik a duppla órabért.
    Akik iskolába is járnak munka mellett,azok kérhetik az állandó délelőttös beosztást,amit eddig engedélyeztek mindenkinek.
    Egyszóval viszonylag humánus a vezetőség,bár a szabadságért olykor "meg kell vívnunk",de ha jó előre szólunk,akkor beírják gond nélkül.
    Íly módon,ha összehasonlítom az eddigi maszek munkahelyeimmel,akkor lényegesen jobb minden szempontból itt dolgoznom.(Schwarzmüller)

Komment

• Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      a szombati túlóra nem kötelező,
      Itt az, annyira hogy köteles vagy szabit kivenni ha nem tudsz bejönni...

Komment

• Jé,-vannak még napjainkban,ebben a gyönyörű szép keresztyény értékekre alapozott,száguldó gazdaságú országban olyanok,hogy csókosok,-hát teljesen elámultam,azt hittem itt mostanság minden patyolat tiszta és erkölcsös!

Örülök azért annak,hogy vannak napjainkban is olyan munkahelyek,ahol megbecsülik a munkásokat és tiszteletben tartják az érdekeiket.

Úgy általában,ahogy a saját kis világomból kitekintek és hallgatom a munkásemberek elbeszéléseit,errefelé nem sok becsülete van a kétkezi munkának,sem erkölcsileg,sem anyagilag.

Komment

• A Tiszakeszi találkozó időpontja 2019. Július 26-27. A posztot is hamarosan megírom.

Komment

• ... kérem az ágyikóm

Komment

• joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ... kérem az ágyikóm
              Ok. Vettem...................

Komment

• Köszönöm vettem a lapot igaz Erika olvasta először

Komment

• sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Köszönöm vettem a lapot igaz Erika olvasta először

nem értem , vagy csak korán van ?

Komment

• taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    -27
                    Akkor szombaton este mennünk kell ?

Komment

• Remélem a régi forgatókönyv az érvényes az idei évben is. Vagyis vasárnap csomagolunk vagy ??. Zoli Erika olvasta először csütörtök este vagy Te már csicsikáltál oly korán??!

Komment

• Bocs. 26-28. Menet közben írtam.

Komment

• Költözzünk át a VI. Találkozó posztjához. :
                          Link

Komment

Working...
                          X