Közlemény

Collapse
No announcement yet.

V. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi ( Július 27-28-29 )

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy kultúráltan kifejtett vélemény miatt kötve hiszem hogy bárkit is kiraknának innen .


    Ez mostanság már nem divat, ha lemondás van akármi miatt akkor az időkeretre megy(- órák) és kifizetik az alapbéredet pótlékok nélkül. Amikor meg be kell jönni az is erre megy(+ órák) és 50%-os alapbér+pótlékok kerülnek kifizetésre....
    (Ami nem nagyon kárpótol amikor éjjelesbe rángatnak be szombaton.)
    Úgy látom,nekem egy szavam sem lehet.....
    Három éve dolgozom gyárban (előtte,25 évig maszek autójavítóknál melóztam),nálunk viszonylag korrekt a vezetés.
    Két műszakos a munkarend,a szombati túlóra nem kötelező,sőt egyfajta kiváltságként kezeli a vezetőség,mert csak azokat hívják be dolgozni,akikkel meg vannak elégedve,vagy csókosok. Ráadásul csak délelőttös műszak van szombaton és rendesen kifizetik a duppla órabért.
    Akik iskolába is járnak munka mellett,azok kérhetik az állandó délelőttös beosztást,amit eddig engedélyeztek mindenkinek.
    Egyszóval viszonylag humánus a vezetőség,bár a szabadságért olykor "meg kell vívnunk",de ha jó előre szólunk,akkor beírják gond nélkül.
    Íly módon,ha összehasonlítom az eddigi maszek munkahelyeimmel,akkor lényegesen jobb minden szempontból itt dolgoznom.(Schwarzmüller)

    Komment


      Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      a szombati túlóra nem kötelező,
      Itt az, annyira hogy köteles vagy szabit kivenni ha nem tudsz bejönni...

      Komment


        Jé,-vannak még napjainkban,ebben a gyönyörű szép keresztyény értékekre alapozott,száguldó gazdaságú országban olyanok,hogy csókosok,-hát teljesen elámultam,azt hittem itt mostanság minden patyolat tiszta és erkölcsös!


        Örülök azért annak,hogy vannak napjainkban is olyan munkahelyek,ahol megbecsülik a munkásokat és tiszteletben tartják az érdekeiket.

        Úgy általában,ahogy a saját kis világomból kitekintek és hallgatom a munkásemberek elbeszéléseit,errefelé nem sok becsülete van a kétkezi munkának,sem erkölcsileg,sem anyagilag.

        Komment


          A Tiszakeszi találkozó időpontja 2019. Július 26-27. A posztot is hamarosan megírom.

          Komment


            ... kérem az ágyikóm

            Komment


              joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ... kérem az ágyikóm
              Ok. Vettem...................

              Komment


                Köszönöm vettem a lapot igaz Erika olvasta először

                Komment


                  sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Köszönöm vettem a lapot igaz Erika olvasta először


                  nem értem , vagy csak korán van ?

                  Komment


                    taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    -27
                    Akkor szombaton este mennünk kell ?

                    Komment


                      Remélem a régi forgatókönyv az érvényes az idei évben is. Vagyis vasárnap csomagolunk vagy ??. Zoli Erika olvasta először csütörtök este vagy Te már csicsikáltál oly korán??!

                      Komment


                        Bocs. 26-28. Menet közben írtam.

                        Komment


                          Költözzünk át a VI. Találkozó posztjához. :
                          https://veteran.forum.hu/forum/cseve...3%BAlius-26-28

                          Komment

                          Ugrás az oldal tetejére
                          Working...
                          X