Közlemény

Collapse
No announcement yet.

V. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi ( Július 27-28-29 )

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Csatlakozom az előttem szólóhoz.

    Komment


      Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Őszintén szólva,engem személy szerint az sem érdekelne,ha ebben a három napban ki se tehetném a lábam a révház udvaráról....
      Azért a fürdőzés csak hiányozna nem?

      Komment


        jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Azért a fürdőzés csak hiányozna nem?
        A Tiszát szerintem a tábor területéhez számolhatjuk.

        Komment


          Úgy bizony a Tisza nélkül nem is lenne az igazi,bár a faház is nagyon jó,de úgy egyben az már olyan éden szerű.Részünkről a sátortábor is megfelel,bárhol a Tisza parton,de azért Tiszakeszi az Tiszakeszi,visszahívja az embert,-lehet azért is mert idáig mindig szép időt fogtunk ki és a társaság is nagyon jó,pedig az első találkozón még nagyon méregettük egymást,de hamar egymásra találtak az érzések.

          Egyszer talán főzhetnénk egy halászlevet is,mert azt se felejtsétek,hogy a tiszai hal ízvilágának nincs párja a világon se,de honnan szerezhetünk a Tisza partján tiszai halat,hiszen már a halászat sem olyan egyszerű,mint régebben.A sült keszeg,ha eszembe jut,-hát még mindig kicsordul a nyálam,-igaz jóllakni nem lehet vele,mert olyan mint a pattogatott kukorica,de az íze az fenséges.

          Jó lenne még látni egyszer a tiszavirágzást is,de az egy jó másfél hónappal korábban van és arra pillanatnyilag nem sok esélyt látok,hogy akár egy hétig is figyeljem a vízparton,hogy mikor is következik be.A nóta is úgy hangzik,-"Gyönyörű a Tisza,mikor kivirágzik"..

          Üdvözlettel:Che

          Komment


            taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A Tiszát szerintem a tábor területéhez számolhatjuk.
            Ló.aszt, hiszen tilos fürdeni.

            Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Egyszer talán főzhetnénk egy halászlevet is,mert azt se felejtsétek,hogy a tiszai hal ízvilágának nincs párja a világon se,de honnan szerezhetünk a Tisza partján tiszai halat
            Mivel a horgászat néhány embernek csak fedőtevékenység, én pl sűrűn láttam hogy a szemesi mólón végigballag az ember és vesz halat, természetesen ő álcának, azaz mindegy milyen és mekkora.
            Feltételezem Kesziben is vannak iparszerű vagy megélhetési horgászok és esetleg Attila ismer is ilyent.
            Mondom ezt én, aki a halászlé főzéskor elköltözik a környékről is.

            Komment


              Kedves Emu!

              Szeretném tudni,-általában a halat nem szereted,az íze a szálka miatt,vagy csak a halászlét és mi az oka,hogy "menekülsz a környékről is"..Nekem a pacalpörkölttel voltak rossz tapasztalataim,egyszer Pestről hazafelé megálltunk Lajosmizsén egy vendéglőnél és rendeltünk egy pacalt,-hát olyan oltott mész aromája és általában mész íze és szaga volt,hogy szinte megundorodtam tőle,de ettől függetlenül Tiszakeszin megkóstoltam és ízlett.Azért nem kértem repetát,mert a babgulyástól a keszegig végigettem mindent és úgy éreztem elteltem.

              Üdvözlettel:Che

              Komment


                Alapvetően nem eszem meg a halat és az összes többi úszó szerkezetet.
                A halászlének viszont a szagát sem bírom, de nem kell nekem a kondért kevernem.

                Komment


                  Máté mi azért el megyünk dinnyét venni??, no nem úgy mint a mondókában van nem zsákkal és semmi cafcara-buga!.

                  Komment


                    sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Máté mi azért el megyünk dinnyét venni??,
                    Remélem ez a programfüzetbe is bekerül....
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                      Remélem ez a programfüzetbe is bekerül....
                      A programfüzetet mi írjuk. Három nap szabad foglalkozás! Hacsak Atilla nem állít be társadalmi munkába


                      Az én hangos gondolkodásom erről a Keszi, nem Keszi dologról, csak annyi hogy szerintem senki sem azért utazik annyit hogy lássa a Tiszát vagy Tiszakeszit (bár tényleg nagyon szép a tiszavidék). Sokkal inkább azért, hogy megismerjen új embereket, arcokat tudjon társítani nevekhez, és ápolja a régi kapcsolatokat. Teljesen lényegtelen a helyszín, a lényeg hogy találkozunk, és háromnapra kiesik a külvilág számunkra. Én ugyan úgy elmennék Kaposvárra is vagy Rozsályba csak azért, hogy találkozhassunk, legalább arra a 3 napra. Nem állt szándékombam megbántani senkit, de nekem ez a szerény meglátásom, és úgy ki kívánkozott belőlem

                      Komment


                        Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Egyszer talán főzhetnénk egy halászlevet is,mert azt se felejtsétek,hogy a tiszai hal ízvilágának nincs párja a világon se,de honnan szerezhetünk a Tisza partján tiszai halat,hiszen már a halászat sem olyan egyszerű,mint régebben.A sült keszeg,ha eszembe jut,-hát még mindig kicsordul a nyálam,-igaz jóllakni nem lehet vele,mert olyan mint a pattogatott kukorica,de az íze az fenséges.
                        Akár megoldható lehet, hogy a motoros futárokat szétküldjük a gáton, hogy vadásszanak halat a halászoktól
                        Ha más helyre kell szavazni, akkor szerintem is valami vízpart hely, mert a meleg így is sok szokott lenni . Akár választhatunk valami hangulatos kis fürdőt is. Mondjuk a Tiszacsegeit.

                        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                        Komment


                          A való életben sem politizáltam ( nem is lehetett) na meg nem is éreztem szükségét sem. A élet enélkül is elég nehéz ( legalábbis nekem mindig az volt) hát még a politikával!
                          Na mos, ha tényleg csak azzal foglalkozunk, amiért odamentünk/megyünk ( lásd: RedBull477 kommentjét) akkor teljesen jó hely Tiszakeszi, ha van ott program (mármint a faluban) ha nincs. Igaz, én még nem sokat voltam veletek, de az idén is ott szeretnék lenni...jó a társaság, mindig tanul az ember köztetek, sokat nevettem/nevettünk....és még sorolhatnám.
                          Hajrá RedBull477! Veled értek egyet, teljesen

                          Komment


                            wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Mondjuk a Tiszacsegeit.
                            Legalább átugorhatok a horganyzóba !

                            Komment


                              Van 3 napunk, leszereljük a vasakról a horganyzandó dolgokat, és utolsó nap pedig alkatrészfelismerés, és gépjármű összeszerelés lessz a program, befejezési sorrendben mindenki elindulhat haza...
                              Az utolsónak elég vegyes gépe lessz...a sok-sok kimaradt felesleges alkatrésszel.
                              Kár, hogy ott tüzihorgany van, pedig mekkora ötlet!

                              Annyiban helytáll a dolog, hogy 'Csegén van egy kis kemping is, elférnénk.
                              Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2019 jan. 17, 19:33.
                              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                              Komment


                                wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Csegén van egy kis kemping is, elférnénk.
                                Nem igazán értem néhány utóbbi hozzászólást mi motivált ? Nem jó nektek Keszi ? Miért kéne másban gondolkodni, olyanban ami ismeretlen, és semmilyen formában nem kötődik a fórumhoz !

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X