Közlemény

Collapse
No announcement yet.

TZ

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    TZ

    Sziasztok!

    Körülbelül tíz éve egy Ural M62-es motorkerékpár vásárlásával kezdődött minden. A márka utáni lelkesedésem és a szakmám, érdeklődési köröm keresztmetszeteként gyorsan megszületett az ural.hu portált. Az oldal segítségével, ismeretségek, barátságok születtek és a vonzalmam a veterán járművek iránt tovább mélyült. Szerencsére a jármű parkom azóta nem bővült, szabadidőmet, felesleges energiáimat további veterán témájú oldalak indítására fordítottam. Ez a fórum is az én „vétkem”. Remélem hasznos és közösségépítő szerepet tud a jövőben betölteni hazánk veterános társadalmában.

    Kellemes időtöltést kívánok minden fórumozónak!

    Túri Zoltán
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    #2
    Szia TZ!
    Gratulálok a fórumhoz,hiánypótlónak érzem!
    Remélem legalább olyan sikeres lesz mint az APRÓ és remekül össze fogja majd országunk régi vas-mániás lényeit)

    Apropó,hol kell a bemutatkozó szöveget írni?
    Üdv:Peti
    TZ kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      xPetyax eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szia TZ!
      Gratulálok a fórumhoz,hiánypótlónak érzem!
      Remélem legalább olyan sikeres lesz mint az APRÓ és remekül össze fogja majd országunk régi vas-mániás lényeit.
      Köszi!
      Én is nagyon remélem, hogy sikeres lesz ez az oldal. Én mindent meg fogok tenni érte, ahogy az apróba is sok energiát fektettem eddig.
      De mindehhez szükség lesz lelkes és aktív látogatókra is, ezért máris szeretném megköszöni az eddigi regisztrációkat és hozzászólásokat!

      Apropó,hol kell a bemutatkozó szöveget írni?
      Üdv:Peti
      Itt: 50ccm-es régi rötyögők
      Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

      Komment


        #4
        Üdvözöllek TZ!
        Nézem a motorodról a képet!Tetszik a vas!
        Írhatnál róla pár sort.

        Komment


          #5
          dmotor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Üdvözöllek TZ!
          Nézem a motorodról a képet!Tetszik a vas!
          Írhatnál róla pár sort.
          Szia!

          Átmozgattam ide a hozzászólásodat, hogy sokat ne beszéljünk mellé az Alfa Romeo 105-ös sorozat témában.

          Fogok feltenni egy hosszabb írást mindenképpen. Sőt, elárulom, hogy kb. karácsonyra lesz egy nagyobb fejlesztés a fórumon. Többek között cikkek és blogok fognak megjelenni. Azért is szólok most előre, hogyha bárki érez magában kedvet egy-egy - a sima hozzászólás kereteit meghaladó - írás elkészítésére, akkor keressen meg valamilyen módon.
          Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X