Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás - kollarg

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás - kollarg

    Gábor vagyok, Gy-M-S megyében, a Rábaközben élek. Jelenleg egy forgalomra alkalmas Pannonia motorkerékpár (1972.08 T5H - "Eszter") büszke tulajdonosa vagyok, az elmúlt két év során állítottam talpra. Rajta kívül van még néhány holmim, amik "ráragadnak" az emberre ha belemerül a régi motorok világába és elkezdi saját magának rendbetenni a gépet. Tervben van még, hogy 1-2 további (főleg magyar) motort helyreállítok saját célra.

    Nagyon örülök minden régi járműnek amivel az utakon vagy a parkolókban találkozom, remélem ezek állománya tovább fog gyarapodni. Ha tudok segíteni bármi módon ezügyben azt szívesen teszem, akár ismeretlenül is.

    Köszönöm hogy elolvastad, remélem nem raboltam túl sok idődet kedves Olvasó.
    There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

    #2
    Kedves Kollarg!

    Egyáltalán nem raboltad az időmet az írásoddal,-sőt megtiszteltél.Nagyon köszönöm,hogy tagjaink sorába léptél,mert soraidból a segítőkészség sugárzik és itt az ilyen emberekre nagy szükség van.

    Kívánom,hogy terveid valóra váljanak,és az új év alkalmával,mindehhez erőt,egészséget és elegendő pénzt kívánok!


    Üdvözlettel:Che
    Utoljára szerkesztve a következő által: Che; 2012 jan. 03, 15:54. Oka: elírás
    kollarg és soveny kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Köszönöm, viszont kívánok boldogabb Újévet.

      KG
      dott és Che kedvelte ezt.
      There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

      Komment


        #4
        És mintha tegnap lett volna amikor utoljára itt jártam... ...de valójában jó lesz az kb 5-6 évnek.
        Sőt, szegény Che nincs is már közöttünk.

        Viszont végre lett újra szabadidőm, így megpróbálok visszatérni.
        Az elmúlt években is motoroztam, sőt néha veteránoztam is, csak a többműszakos munkarend meg a sajátkezű ingatlanfelújítás kicsit több időt vitt el, mint terveztem.

        A hétvégén viszont az újrakezdés jegyében vettem egy D Csepelt, remélem arra is lesz időm, meg arra is hogy ide felnézzek néha-néha.

        Üdv mindenkinek, akkor így másodszor!
        heeegany, mir-mur és 8 további látogató kedvelte ezt.
        There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

        Komment


          #5
          kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Üdv mindenkinek, akkor így másodszor!
          Helló Gábor, jó újra hallani Felőled!
          kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          És mintha tegnap lett volna amikor utoljára itt jártam...
          Vannak új tagok, meg persze azért néhány régi is. A fórum alapszelleme viszont nem változott, úgyhogy ha bármi segítségre lenne szükséged továbbra is jó helyen jársz
          Hasznos fórumozást!

          Komment


            #6
            kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            szegény Che nincs is már közöttünk.
            Sajnos nem csak ő, hanem Dola ( Dolánszki Gyuri a fiatosoktól ) is elment.

            Komment


              #7
              kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Viszont végre lett újra szabadidőm, így megpróbálok visszatérni.
              Akkor Veterán Forum Tali Mezőcsát ( Részletek a témánál )

              Komment


                #8
                Köszönöm az (újra-)üdvözlést, annak a találkozónak meg utána fogok majd nézni.
                There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                Komment


                  #9
                  kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  utána fogok majd nézni.
                  Közelről !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  Komment


                    #10
                    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Közelről !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


                    (húsz karakter hosszú a minimális válasz.)
                    There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                    Komment


                      #11
                      Ja !
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X