Közlemény

Collapse
No announcement yet.

kolbass (ideal)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    kolbass (ideal)

    Helo

    Éppen ma szereztem egy Jawa Idealt. Ízlések és pofonok, de ennek a motornak valamiért nekem nagyon tetszetős formája van.
    Sajnos egy bajom van vele, hogy hiányos a burkolata de majd idővel megszerzek hozzá mindent...
    A másik problémám a gyenge 2ütemű erőforrás)
    Üdv:kolbass

    #2
    Szia!
    Ez egy szép motor formára veri az összes kinai gagyi robogót.
    Nézd meg a váz nyaktáblád neked melyik tipus van van

    3,5 Le (2,6 kW)/6500 f/
    2 Le (1.5kW)/4600 f/perc

    Ha a gyengébik cseréld ki a lánckereket 13 fogasra brisk n14 gyertya bele,vagy mustang hengerfejet is tehetsz rá.
    Ez nem sport motor de volt sport változata is és burkolat nélkül is gyártották.
    www.fichtlkramek.cz/zbozi/pionyr_dily

    Itt minden alkatrész van hozzá és az e-mailre válaszolnak magyarul
    kvaga, emu és mir-mur kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      kavycka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szia!
      www.fichtlkramek.cz/zbozi/pionyr_dily

      Itt minden alkatrész van hozzá és az e-mailre válaszolnak magyarul
      Ezt érthetem esetleg úgy, hogy ha magyar nyelven rendelek tőlük ami elvileg Nekik van készleten azt utalás után elküldik csomagban???????
      kvaga kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Köszönöm linket sok hasznos holmi van, csak egy kérdésem lenne, hogy mennyiért szállítják ide.
        Az erősebbik van nekem a géptábla szerint, de a motorját azt most nemrég rakták össze egy dobozból ami nem biztos hogy az eredeti...sőt.
        kvaga kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Szóval a tulajdonos felesége magyar!1-2 napba beletelik a válasz. Leírom nálam hogy működött írtam levelet magyarul meg németül mellékeltem a listát (a shopból néztem-ki)és jeleztem hogy csak EUR-val tudok fizetni kb 5 nap után jött a válasz. Kedves aranyos volt aztán kértem hogy adja meg a bankszámlát mindenféle részletes adattal és előre utalom a pénzt a posta költség kb 6000 Ft,ezért ne hagy le semmit. Utána válaszolt hogy regisztráljak a shopban majd tudni fogják hogy én magyar vagyok a címem alapján rendeljek és küldik. Ez megtörtént és kb az utalástól számítva 10 nap múlva megkaptam a csomagot.
          emu és soveny kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Ma tudtam üzletelni még egy komplett eredeti idealt)) még a festése is gyári... adtak hozzá egy plussz blokkot is szóval most neki lehet állni a restaurálásnak. Köszi még egyszer a linket, biztos kell majd valamit rendelnem hozzá...
            Üdv.

            Komment


              #7
              nekem karburátor problémám van tud valaki segiteni?

              Komment


                #8
                Szia Gyuszika!

                A Jawa Ideal blokkja elvileg a Mustangéval rokon, valószínűleg a porlasztója is. Itt keresgélj először. Rengeteg irodalmunk van Jawa témában: Jawa - Letöltések - Veterán fórum

                Komment


                  #9
                  Köszönöm az elsödleges segitséged nagyon rendes töled de semmi ojan dolgot nem találtam..... Nekem müködik a motor megy pöcc röff csak annyi most jelenleg a hibája hogy nem idnul rugásra és a karburátor is össze van rakva minden de mikor meg nyitom a csapot akkor sugárba jön a karburátorból a benzin ez mi lehet:??? tömités, benzin szint tömitést már csináltam de akkor is kifojik lehet hogy nem jóó az uszóm:??

                  Komment


                    #10
                    A legvalószínűbb az, hogy a tűszelep valami szennyeződés miatt nem zár rendesen. Ezt egy szétszedéssel, tisztítással, rosszabb esetben cserével könnyen tudod orvosolni. A másik lehetőség, hogy az úszó nincs jól beállítva, vagy lyukas. A beállítást el lehet végezni a leírások alapján, csere kb. 1000 Ft. (én a Babettához ennyiért kaptam tavasszal úszót, ez sem lehet drágább...)
                    CZsolti kedvelte ezt.

                    Komment


                      #11
                      Dongos78-nál a pont. Még egy lehet, az úsztató gomb szorul valahol. Ezenkívül már csak egy marad: nincs benne úszó!
                      kvaga kedvelte ezt.

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X