Közlemény

Collapse
No announcement yet.

cbx

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    cbx

    Udv,minden forumozonak.Bela vagyok,Bacskabol.Ket eve vettem egy 59/8 Danuviat.Nagyon szeretem a motort,eddig kb.5000km-ert hajtottam,problema nelkul.Szeretnem teljesen felujitani.Jelen pillanatban az alkatresz gyujtes van folyamatban.

    #2
    Szia!

    Kitartást és jó egészséget kívánok hozzá!
    Remélem hamarosan üdvözölhetjük egymást az utakon is...

    Üdv!

    Komment


      #3
      Szia,nagyfekdobos.Koszonom a jokivansagokat,amit neked is kivanok.Sajnos ritkan mororozok Magyarorszagon,esetleg borzen birjuk udvozolni egymast.Jovore szeretnek eljutni a Szegedi es a Szolnoki borzere,nekem ez a ket varos van legkozelebb.Naponta latogatom a Pannonia forumot,emlekszem a nevedre,szoktal oda is irni.Kulonben apamnak volt Danuviaja,utanna meg Pannoniaja is,en mint gyerek ultem is rajta,csak eppen nem emlekszem ra,kerdeztem apamat melyik tipusu volt,nem tudja megmondani,csak arra emlekszik,hogy 12 loeros volt.En utanna neztem es a sok tipus kozul a TLF-re tippelek,mert az 12 loeros tudomasom szerint,de te biztos jobban tudod.Udvozollek,jo egeszseget.

      Komment


        #4
        Szia!

        Én is üdvözöllek a Veterán fórumon, érezd itt jól magad!
        Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

        Komment


          #5
          Koszonom szepen,majd igyekszem.

          Komment


            #6
            Engedd meg hogy én is köszöntselek!
            Nagyon sok sikert kivánok a felujjitáshoz!
            Üdv!

            Komment


              #7
              Koszontelek en is teged.Koszonom szepen a biztatast,sikerulni fog a felujitas,mivel van tapasztalatom,csak ido es penz legyen,no meg egeszseg.Megneztem a kepeket,latom erted a dolgot,nagyon szep lett a motor,meg tetszik az a haromkereku is,udv.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X