Közlemény

Collapse
No announcement yet.

bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    bemutatkozás

    sziasztok 26 éves jelenleg színterező festőként dolgozok . Hobbim a motorozás .most letem egy Romet kadet 780 boldog tulaja és azt kezdem fel ujitgatni mivel 32 éves motor így sajna nem sok mindent tudok róla de szível lelékel csinálgatom
    sepy, dongos78 és Che kedvelte ezt.

    #2
    Üdv Janga!
    Remélem aktív tagja leszel a fórumnak, és megosztod velünk a felújítás folyamatát.
    Sok hasznos tanácsot kaphatsz itt, ...ha kérsz. ...és Te is tudsz majd segítséget nyújtani.

    Szívem csücske ez a motor, ilyenen tanultam motorozni, épp 30 évvel ezelőtt. A színe is ilyen volt. Talán annyi hogy annak a másik fajta, krómozott teleszkóp volt hátul.
    Jó kis motor volt, bárhova elvitt! Azt halkan jegyzem meg, haza már ritkán hozott. Szóval megvolt a munkamegosztás. Odafelé ő dolgozott, visszafelé én.
    De minőségi alkatrészekkel, némi szakértelemmel jó kis motort lehet varázsolni belőle.
    Lengyel barátaink szúrhattak volna egy sebességfokozatot még a visítós 1-es és lefulladós 2-es közé, de mindegy, így is motor a motor.
    Üdv.: Dongós
    sepy, mátéapu és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Szia üdv közöttünk!

      Láttam Komar-okat az indulásnál és a célnál meglepődtem:mert igaz késve,egymást segítve lenyomták a táj-túrát ami 90-100-km-es volt!!!! tiszteletem a "kis motorosoké"!!!!
      sepy kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X