Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Gcsanyi bemutakozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Gcsanyi bemutakozás

    Sziasztok. Veterán korú,KGST -ben gyártott 50-es kismotrok felújítása és motorozás velük a hobbim. Aktív tagja vagyok a Galga Moped Klub Hagyományőrző Egyesületnek. Kicsit,feljebb lépve,egy hónapja ,beszereztem egy Tatran 125 motort.
    Motorjaim:Simson Star, Schwalbe, Verhovina 4, Java Ideal, Tatran 125 ,Babetta. Felujítás alatt:Simson Shul Sr2
    sinter, Zapis és 7 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Üdv. Gcsanyi!
    Akkor minden bizonnyal a közelben laksz, tevékenykedsz, én gödöllői vagyok...
    Ha készen lesz a Tatran, azért ne hanyagold el a kicsiket sem.
    Minden bizonnyal nagy élmény lesz a kicsikhez képest.
    Én 2 éve készültem el az MZ ES 150-esemmel, azóta ha alkalom nyílik egy kis motorozásra, gondolkodás nélkül azt választom. Régebben sokat hajtottam a dongós bringámmal, de mostanában pihenget szegény.
    sinter, sepy és 4 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Üdv dongos78! Aszódon nlakom. Igyekszem nem hanyagolni az 50 eseket.Jó idő estén ,vasárnaponként megyünk motorozni,jellemzően az 50 esekel.Tatran marad a hosszabb utakra.

      Komment


        #4
        "Jó idő estén ,vasárnaponként megyünk motorozni"
        Van valami jól bevált, vagy kedvenc útvonalatok? Mekkora köröket tudtok tenni kismotorokkal?
        Nyáron találtam egy nagyon jó útvonalat, 4-5ször megjártam:
        Szada - Veres - Erdőkertes - Vácegres - Galgamácsa - G.györk - P.hatvan - Acsa - Csővár - Penc - Rád - Vác majd Vácrátót - Őrbottyán vonalon vissza.
        Vácegrestől kezdődik az igazán szép táj, kellemes kanyarok, gyér autós forgalom.
        Egyszer volt hogy Acsánál nem fordultam el hanem felmentem Balassagyarmatig. Az sem rossz, de a másik útvonal szebb.

        Komment


          #5
          Voltunk erre is,de igyekszünk több útvonalat menni.Kb 60-100km között megyünk.Ráérő időtől függően..Jövő tavasszal szívesen látunk a csapatban!

          Komment


            #6
            Júliusban ,megyünk,több napos motoros találkozókra is. Pl. Tiszaföldvár,Sirok,Tápiószele,..

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X