Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De Agostini "Régi idők Legendás Autói" sorozat

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    A rendszerváltás környékén ('89) vettem két Tamiya krosszmotort egy Suzukit és egy KTM-t? akkor az egy vagyon volt, és csak eztán jött a meglepetés hogy ragasztót is festéket is kell hozzá venni, Mindegyik motorhoz kellett vagy 6-8 szín majd' annyiért amennyi a mkett volt. az tiszta elszegényedés volt akkor. Viszont utána egy fFerrarit csináltam össze ezek maradékából és ha fel lehetne higítani még jó néhány makettra elég lehetne.
    taluga kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      festéket is kell hozzá venni,
      Azok a kis Tamiyás fémtégelyes festékek... Jó ideig csak álom volt hogy olyannal fessek, borzasztó drága volt.
      Jó ideig olcsó cseh festékekkel dolgoztam. Aztán mikor gazdag lettem vettem 2-3 Tamiyát, jó cucc volt!
      Fergusson és taluga kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        és a Tamiya egy rabló mert pé blokköntvényre olyan színt talál ki hogy keverj össze 3 színt 1:2:3 arányban, cserébe mocskosul eltalálja.
        dongos78, mátéapu és taluga kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          Nagyon szépen köszönöm mindenkit! Nagyon jól esett ezt a sok pozítiv visszajelzést megkapni. Akkor itt az ideje, hogy én is kezdjek építeni de a sorozatról is tovább szívesen beszélnék, mert a retróautókat imádom.
          taluga, dongos78 és Che kedvelte ezt.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X