Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás

    Jó napot Veteránosok köszönöm a befogadást!Van egy 65-ös kiadású T5 Pannoniám amivel műszakira készülök,apróságok kellenek hozzá már csak.Szeretnék hozzá egy oldalkocsit az minden álmom és a gyerekek is teljesen bele vannak esve.Elég nehezen sikerül rá találni ebben szeretnék esetleg segítséget kérni,ha valaki tudna egyet azt meg köszönném.Bár úgy néz ki a dolog egy folyamatban van,viszont szerintem ez is hosszú folyamat lesz mire abban az állapotba kerül,hogy papírozni tudjam.Ezzel kapcsolatba is persze minden jó tanácsot,segítséget el fogadok.Köszönöm,hogy el olvastad a bemutatkozásom.További szép napot!
    sepy és Che kedvelte ezt.

    #2
    Nekem azt tanácsolták ha akarok oldalast ,ha nincs is kérjek kölcsön műszakira mert utána kétszer annyiba kerül újból átpapírozni,műszaki után pedig szólóban elmegy a gép..tudom hivatalosan nem szabad levenni viszont gyári előírás,hogy"oldalkocsi nélkül"ajánlatos bejáratni a motort ,hogy ez meddig tart azt csak a tulaj tudhatja.....
    zahi és heeegany kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment

    Ugrás az oldal tetejére
    Working...
    X