Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Jelentkezés Debrecenből

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Jelentkezés Debrecenből

    Üdv!
    ​​​​​​ Debrecenből fórumozok!
    Van egy Simson S50N-es kis segédmotorkerékpárom amit eléggé ramaty állapotban vettem mint "tunning" simson de ragaszkodtam a gyári klasszikus értékekhez és próbálom helyrepofozni.
    Egy megbízható csehszlovák 210-es babetta is az én oldalamon "harcol a kilométerek ellen"
    Mellette kettő jawa, egy 207es és egy 206-os lemezvillás társa akiket eladó sorba állítok , mert ennyi motorral már nem igazán tudok foglalkozni egyszerre munka és barátnő mellett is. Elsődleges közlekedésre nem is használom már őket ezért inkább oda adnám olyannak aki díjazza őket, nincs szívem kihajítani őket.
    És amiért regisztráltam ide, a főszereplő az a Pannónia T5H, amit örököltem. Jogosítványom nincsen hozzá, de rajta van a bakancslistámon, addig is a rendszáma ideiglenesen le is lett adva.

    ​​​​​​Lehet inkább kérdésekkel járulok a fórumhoz de megpróbálom minnél szakszerűbb válaszokkal támogatni a fórumos társaimat!
    ​​​​​​
    Utoljára szerkesztve a következő által: Mile96; 2018 aug. 25, 10:25.
    Titus, heeegany és 5 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Mile96 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ennyi motorral már nem igazán tudok foglalkozni egyszerre munka és barátnő mellett is
    Barátnőt ideiglenesen átveszek, míg a motorokat rendberakod. Sok gond lemenne addig a válladrol
    RedBull477, Titus és 8 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Szervusz Mile96!

      Amint látod, segítőkész társaság vagyunk! Debrecen amúgy is a szívem csücske, nagyon szeretjük ezt a várost. Tegnap éppen ott jártunk. Megnéztük a Loki stadiont is.

      Tekintélyes gépparkkal rendelkezel. Sźólj hozzá, kérdezz bátran. És üdv a fórumon.

      Komment


        #4
        horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Barátnőt ideiglenesen átveszek, míg a motorokat rendberakod. Sok gond lemenne addig a válladrol
        Hehe ez nagyon kedves tőled! De néha több gond akad vele mint egy rigával Nem elég rá fordítani pár órácskát, meg persze ha meguntam nem hagyhatom a garázsban pihenni mert zokon veheti
        Utoljára szerkesztve a következő által: Mile96; 2018 aug. 25, 14:04. Oka: Érintős telefonról nehéz gépelni

        Komment


          #5
          horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Barátnőt ideiglenesen átveszek, míg a motorokat rendberakod. Sok gond lemenne addig a válladrol
          Akkor újra írom mert látom az előzőt nem javította ki és lehet félre érthető y ezek az érintő képernyős telefonok érzékenyek nagyon

          Ez nagyon kedves tőled! De néha több gond akad vele mint egy rigával Nem elég rá fordítani pár órácskát, meg persze ha meguntam nem hagyhatom a garázsban pihenni mert zokon veheti

          Komment


            #6
            Mile96 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            meg persze ha meguntam nem hagyhatom a garázsban pihenni mert zokon veheti
            Azért ,tudd lehet krumpiszedőnek kellene:mert szezonja vannehéz már dógos fiatalasszonyt szerezni !

            Azt a vizsgázás dolgot meg kezdjed elfele,mert elvárjuk,hogy a következő találkozóra Pannóniával gyere!!!!
            Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2018 aug. 25, 17:42.
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X