Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Youngtimer Honda Civic

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Youngtimer Honda Civic

    Sziasztok!

    Gyakorlati kérdések miatt regisztráltam be első körben a weboldalra, remélem lesz olyan, aki tud nekem segíteni.

    Jelenleg egy '93-as, megkímélt Honda Civic sedan tulajdonosa vagyok, amit pár év múlva szeretnék OT vizsgára vinni, ha már elég nagy lesz hozzá. Viszont addig gondoltam ideiglenesen kivonatom a forgalomból és garázsban lerakom. Így nem kéne fizetnem kötelezőt és súlyadót. Az autót azonban néha meg kéne járatnom és itt kezdődnek a gondok. Erre milyen lehetőségeim lennének, tudna ebben valaki tapasztalt személy tanácsot adni?

    Nagyon szépen köszönöm előre is!

    Click image for larger version

Name:	Civic.jpg
Views:	46
Size:	795.2 KB
ID:	213942
    Attached Files

    #2
    Szia!

    Tekintettel arra, hogy közben a műszakid is lejár egy párszor, a dolog legálisan nem megoldható. Szerintem.

    Mások szerint az autó benzinnel megy, nem papírral.

    Tehát szerintem akkor kíméled legjobban, ha jársz vele.
    Titus, mátéapu és Che kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Nicky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Erre milyen lehetőségeim lennének,
      Öreg...!
      Egy lehetőséged van ha szereted a járművedet tartsd forgalomban. A hatóság az (gondolom az átlagokból,számításokból)régen kitalálta ,ha megakarod tartani a járművedet fizess!!! a leg értelem szerűbb megoldás a forgalomban tartás !!!!!!
      zahi és Titus kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X