Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Segítséget szeretnék kérni az alábbi eszterga típusának megállapítasához!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Segítséget szeretnék kérni az alábbi eszterga típusának megállapítasához!

    Üdvözlet!
    Dula Dávid vagyok 29 éves anyagvizsgáló a miskolci Jármüjavitóban. A hobbim a szerkezetlakatos munka es majd az esztergálas lenne (tanultam is) szeretnék segítséget kérni Önöktől az alabbi gépnek a tipus megallapítasához! Csúcstáv 1000mm Elfordulas kb.400mm Gyári IMI motorvan rajta 220V 1.5KW
    a gép müködik jelen álapotában is de szeretnem kicsit rendbe rakni! nem lóg semmije de majd ki órazom es szintezem!
    Köszönöm
    heeegany és Lemezjáték kedvelte ezt.

    #2
    Szervusz DDavid89!

    Nem egy közismert típusú gép,még nem találkoztam ilyennel.A főorsószekrény alakját,kezelőszerveit elnézve talán egy KART (Kemény Antal Részvénytársaság Budapest),bár annak egy kezdetlegesebb norton nélküli gépe.A fórumon,úgy 2012 táján már felmerült egy hasonló gép azonosítás és ott találsz bővebb olvasnivalót.

    Ne vedd sértésnek a tegeződést,de a fórumon így szokás,nemtől,kortól függetlenül.

    Üdvözlettel:Che
    DDavid89, sepy és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Ne vedd sértésnek azért sem mert Che a Fórumunk és Kesziben előfordulók között Tiszteletbeli Korelnökünk. Remélem hamarosan jelenti Jönnek a Fecskék! Ez azért is érdekel mert csipkerózsika álmából ébresztve tegnap haza hoztam a Guzzit- harcra kész!
      DDavid89 és mátéapu kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        A kor az nem számít az csak úgy van,-úgy alakult,hogy előbb születtem,de végül is aki csak él ezen a földön a csecsemőtől az aggastyánig,nos azokkal mind kortársak vagyunk.A kor nem lehetne se előny,se hátrány,akár a faj,vagy bőrszín,-csak az ember "minősége" számít.

        Komment


          #5
          Köszönöm a segítséget és dehogy haragszom sőt én köszönöm hogy tegeződhetünk!

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X