Közlemény

Collapse
No announcement yet.

E2N eszterga

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    E2N eszterga

    E2N eszterga kezelési utasítás és gépkönyv

    #2
    Kedves Tóbiás!

    Igen bőbeszédű vagy.A fenti kezelési utasításod van,vagy szükséged van rá?

    Üdvözlettel:Che
    joker és sepy kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Szerbusz !

      Találtam a jofógáson 5 ezer forintért egy gépkönyvet link.: https://www.jofogas.hu/veszprem/E2N_...v_77882909.htm

      Üdv.: Mokszer

      Komment


        #4
        E2N gépkönyvet a neten PDF formátumban többet is lehet találni,térítésmentes letöltési lehetőséggel,tehát kár lenne pénzt adni érte.A legtöbb esetben nem eredetit kap az ember,csak egy másolatot,néha megkérdőjelezhető minőségben.Az igaz,hogy használat szempontjából teljesen mindegy,hogy eredeti,vagy másolat,de a jó minőség az fontos.

        Egyszer vettem egy MF 1000 marógép gépkönyvet,ami szinte használhatatlan,úgy kell kisilabizálni a szöveget,az elektromos kapcsolási rajz,pedig egyszerűen alig látszik,-pedig főképp azért vettem és nem volt olcsó.

        Egy kis türelemmel és kitartó keresgéléssel,nagyon sok gépkönyvet lehet találni a neten,térítésmentes letöltési lehetőséggel,-tehát érdemes keresgélni.Amúgy meg teljesen tele van a tanyiszlim ezekkel a minden sz@rból pénzcsináló emberekkel,akik másokon élősködve,mások szellemi termékéből,illetve azt kihasználva ügyeskednek,a rászorulók kárára.

        Ezért volt jó a fórumunk letöltési rovata,ahová rengeteg hasznos dolog fel volt már töltve,többek között igen sok szerszámgép gépkönyve,de a szerzői joggal való fenyegetőzés miatt,pillanatnyilag ez a funkció nem elérhető.Mert a világon a legfontosabb az a qrva pénz,hogy fulladna bele aki kitalálta,meg a verseny,meg a GDP,meg a jó anyjuk tudja még,hogy mit találnak ki ellenünk.

        Üdvözlettel:Che
        Titus, maradona67 és mátéapu kedvelte ezt.

        Komment


          #5


          mokszer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Találtam a jofógáson 5 ezer forintért egy gépkönyvet
          Ha küldesz egy mail cimet PM-ben, küldök neked E2N gépkönyvet, kettő vagy három fajtát + rajzokat is.

          Kettő gépkönyvet 1800 ft-ért fűzték be nekem.

          Utoljára szerkesztve a következő által: maradona67; 2019 okt. 02, 20:17.
          Jankó51, Titus és mátéapu kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Üdv!

            Most csatlakoztam a Veterán fórumhoz, mivel egy E2N-750-R jelzésű eszterga beszerzése előtt állok, és gépkönyvet keresgettem a neten, ahol feldobta ezt a fórumot is.
            Láttam, hogy más is keresett gépkönyvet, bár ez jó pár évvel ezelőtt volt.

            Igyekeztem megkeresni Che által javasolt letöltések helyet, de nem találtam. Köszönnöm, ha E2N gépkönyvvel kapcsolatban segítséget kaphatnék, hogy honnan letölthető.
            Valami lyet keresnék, csak jobb minőségben: https://cnctar.hobbycnc.hu/Aknai%20G...%B6nyv/E2N.pdf
            Van esetleg olyan, ahol szemléletesebb ábrákon lehet látni a orsóház felépítését, a kapcsolódó fogaskerekeket?

            Köszönettel,
            eRBé
            20210520

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X