Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ee 250-1

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ee 250-1

    Szevasztok! Dénes vagyok, 71 elmúltam, de még mindig szívesen foglalkozom olyan dolgokkal, amelyekben meg lehet valósítani valamit a saját kedvemre, tehát üzleti célok kizárva. 1984 óta volt esztergagépem. Egy évvel ezelőtt vettem egy EE 250-1 tipusú esztergát, ezt szeretném jobb állapotba hozni, sokáig állhatott valahol. A legnagyobb problémám a gépkönyve, mivel azt nem tudták hozzá adni (a gyár minden géphez két db gépkönyvet adott annak idején - ez 1971-es gyártmány). Ha valaki valahol tudna ilyenről megvételre, vagy csak szkennelésre, vagy fényképezésre, nagyon nagy segítségemre lenne. Természetesen nem ingyen kívánnám a lehetőséget. Előre is köszönöm a segítséget.

    #2
    Szervusz Dénes!


    Üdvözöllek a fórum tagjai között.Magam is 72 éves vagyok és úgy gondolom,hogy nézeteink a megvalósításról és az üzletről azonosak.Pillanatnyilag nem áll rendelkezésemre a nevezett gépről gépkönyv,-bár sejtem melyik típusról van szó (a vonóorsó ékszíj meghajtású),de próbálok nyitott szemmel járni és,ha találok,vagy valamilyen lehetőséget látok a beszerzésére,okvetlenül megírom ide.A fórumon az ilyen jellegű segítségért nem szoktunk anyagi ellenszolgáltatást sem kérni,sem adni.Sajnos a fórumra feltölteni nem lehetséges,mert egyszer már volt "szerzői jog"-al kapcsolatos probléma.

    Jó egészséget kívánok:Che (Kotasz József Orosháza)

    Komment

    Ugrás az oldal tetejére
    Working...
    X