Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás

    Üdvözlök Mindenkit!
    Köszönöm a lehetőséget arra hogy itt lehetek! A 2000-es évek elején volt egy T1-es Pannoniám ami örök szerelem lett , aztán 14 évig más márkákkal jártam. Először Japán sor négyesekkel, majd 10 éve HD-val. Viszont most ismét szereztem egy 67-es oldalkocsis T5H-t. Igazából ezért is szerettem volna csatlakozni, mert szeretném teljesen felújítani a motort is és az oldalkocsit is. Szóval valószínűleg lesz ezzel kapcsolatos kérdésem. Bár szerencsére elég sok infót már találtam ezzel kapcsolatban a régebbi fórumos írásokban.
    emu, movisz és 4 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Kedves Softail!

    Üdvözöllek a fórumon és sok sikert kívánok a Pannónia felújításához!Mint ahogy írod a fórumról,a témában már idáig is sok írás született és azokból elég sok ismeretet lehet szerezni de,ha valamilyen új kérdésed adódna,akkor írj róla és biztos lesz közöttünk olyan aki segít megválaszolni.Nagyon sok szakmai írás megtalálható itt,de még sokszor magamnak is sokat kell keresgélni,ha választ szeretnék kapni valamilyen kérdésre,de azért nem lehetetlen.Olvasgass sokat és akkor valamelyest megismered a fórum szerkezetét és könnyebben megtalálod az aktuális választ!

    Üdvözlettel:Che
    sepy, Softail13 és emu kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Helló!
      Köszönöm! Igen szorgalmasan olvasgatok .
      mátéapu és emu kedvelte ezt.

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X