Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozas

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozas

    gori 78 vagyok, 41 éves CNC maró és eszterga gépen dolgozom egy kis cégnél , a hobbim is ez.
    Fergusson, mátéapu és 2 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Örülök a bemutatkozásodnak. Kicsit átformálva azért nem Te vagy a Korelnökünk? Így első olvasásra igen 78 évvel az lennél bár a CNC gép 41 évesen-sem a mai kor szülötte. Nem bántásnak szánom
    emu kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Szevasztok Veterán ,,Fanok"!
      Ide írok a bemutatkozáshoz.Igaz hogy nekem sokatoknak nem igen kell bemutatkoznom DE(!) nem úgy az ,,ÚJ" cimborámnak!Yamaha XV353-Virágó- a becsületes neve és úgy tűnik hogy eztán egy darabig Ő lesz a társam az uton!1987-ben látta meg a napvilágot és 35800 Mérföld van benne(Amerikai tipus ezért mérföldbe mér a szerencsétlen!) sajnos ezen még a nagysikító sem tud segíteni.Pedig már készítem neki hogy magamhoz faragjam!Sajnos a lábtartók nem jó helyen vannak a nyomorék lábaimnak+a váltókar+a fékkar+alacsony a kormány+magas az ülés+kemény is+lassú is szegénykém 150 fölött már alig gyorsúl valamit..........egyszóval megérett egy ,,apacsavo" féle operációra!..........na szevasztok báránykáim!
      heeegany, Titus és 5 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Fúrj- faragj és sok gond nélküli km-t. Szép géped lett akkor beveted ismét a Báránykás ülést?
        Fergusson kedvelte ezt.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X