Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás

    Tibba vagyok, 18 éves.
    Az utóbbi időben kezdtek el jobban érdekelni a motrok,jobban kifejezve, veterán mopedok.
    Jómagam egy autó vezető vagyok. Viszont mellette,kezdtem hajtani egy Babetta 210es kis motorjárművet. Mivel még nincs szerencsém magasabb mint 50ccm motrok kezelésére, így maradtam a megszokott babettánál. Nagyon szeretem ezt a járművet, az utóbbi időben picit megszenvedtem a szerelésével, de megérte úgyerzem. Köszönöm a befogadást, és további szép napokat kívánok!
    Titus, zahi és 7 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Üdvözöllek!

    Én 3 x 18 éves vagyok (na jó, egy kicsit fiatalítottam magamat...), és szeretem az öreg vasakat, azt meg még jobban szeretem, ha a nálam fiatalabbak is tisztelik, kedvelik őket!
    Járj ide, és fényképezz, írj, kérdezz, ha megakadsz, és oszd meg másokkal a tapasztaltakat!
    emu, zahi és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Üdvözöllek!
      Én is csatlakozom az előttem szólóhoz, mivel a 3x18-t én is meghaladtam nem sokkal csak tízzel. Tisztelet, hogy fiatal létedre ilyen szenvedélyed van. Kívánok hozzá sok sikert, szerencsét, egészséget és nem utolsó sorban széles utat, balesetmentes "rodeózást".!!!!
      mátéapu és kedvelte ezt.

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X