Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannonia karburátor.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Pannonia karburátor.

    Sziasztok!
    Nemrégiben szereztem be egy T5 ös pannóniát.
    Az lenne a kérdésem hogy lehet-e ÚJONNAN karburátor alkatrészekhez jutni?(fúvókák kellenének) A válaszolat előre is köszönöm????

    #2
    Gondolom sérültek a fúvókáid,a sok szereléstől.Nekem több pannóniám volt már, mindig sikerült megfelelő állapotú gyárit összeszednem.Gondolom nem nehéz utána nézned a gyári méreteknek és egy motorosboltban külső méretek egyeztetésével összeválogathatod,sok helyen hirdetnek :verseny célra fúvókakészleteket is.

    Véleményem szerint a nagyobb börzéken a magyar motorokhoz biztosan van készlet...keresd meg pl.Fóti Gyulát a neten,biztosan tud neked adni.
    zahi kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Köszi a segítséget! Hogy kell egy ilyen kopott motorú pannóniát helyesen hidegindítani?

      Komment


        #4
        Én ráadom a gyújtást ,kihúzom a szívatót és erőtlenül taposgatom..(nem rúgom,csak addig nyomom míg átfordul)szépen indul négy-tíz taposásra....Jó kompresszióval ez nem menne,de így odapumpálódik az anyag a megfelelő helyre.
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X