Közlemény

Collapse
No announcement yet.

P10-Duna

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Helló Jankó!
    Köszönöm az infót, ne légy hallgatag, sokunknak elkél a segítség. Köszönjük!

    Komment


      #17
      Haló kedves "Veteránok" és korombeliek ! Remélem mindenki jól van.
      Nincs mentségem, eltűntem. Örököltem egy üres telket és lévén, hogy három fiam van...így (amíg itt vagyok nekik) elkezdtem építkezni. Khmm, izé helyesebben: építkezgetni. A motorfelújítás "C" vágányra került. Üzemel, de esztétikailag kicsit... hiányos.
      A P10-es forgalmija nálam van, de mivel nem irattam át 96'-ban, így annyi haladékot kaptam, hogy keressem meg a (korombeli) tulajt és írjunk egy frisset...
      ... nos tudom, hogy az én tinédzser butaságom volt... de a tulaj se semmi.
      Őt nem érdekli, hagyjam békén, nem ír semmit.
      KÉRDÉSEM: tudja valaki esetleg, így mennyibe kerülhetne az átírás? cirka 25 év elmaradásom van az okmányirodánál. Fizetni fogok vagy leültetnek?

      Komment


        #18
        92 óta a kézzel irott adásvételi nem hivatalos.Egyéb is lehet,elírás adathiány .Pótolni kell,ha a tulaj nem tárgyal próbálkozz ügyvéddel elvileg az eladó is felel egy nem szabályos adásvételiért,egyébként elveszited az átiratás lehetőségét is.
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #19
          Köszönöm "Máté apu"!
          Akkor elindulok ezen az úton.
          Köszönöm szépen a segítséget és jó egészséget kívánok!

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X