Közlemény

Collapse
No announcement yet.

belavolyko@gmail.com Sajómercs Rákóczi u.41.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    belavolyko@gmail.com Sajómercs Rákóczi u.41.

    Üdv mindenkinek , Volykó Béla vagyok 63 éves , a borsod megyei Sajómercsén lakom ,1975-ben vizsgáztam le szgk.-ra és nagy motorra ,azóta megvan egy 63-as T5-PANNÓNIÁM amit , ritkán néha előveszek és megjáratom. Nemrég a kuplung-lamellákat kellett cserélnem , gáz-.,kuplung-bowdeneket ,.Szépen indúl,alapjárat oké,
    megyis jól húz, de egy pár-perc után leáll/lehorkol/.Kell neki elég sok idő mire újra indítható./általában gyertya csere után szépen megy egy darabig ÉN a gyújtó tekercsre gondolok/ bemelegedne-majd lehűlne.;?Erre a hibára kérnék tanácsot tőletek . Előre is köszi ,üdv:vbnimród.
    sepy és mátéapu kedvelte ezt.

    #2
    jól gondolod !

    Komment


      #3
      Szia nálunk !
      Én ha belepiszkálok,leveszem az alaplapot ,addig mosogatom míg nem tűnik újnak.Mai időkre minden szigetelés kőkemény,ha igy van tőben elvágom és ujat forrasztok és zsugorcsővel szigetelem .A megszakítót polírozom.Érdemes a simeringet is finom puhára cserélni egyúttal ,ne kelljen egy munkából,kettőt csinálni....
      Igen ezért van,hogy a régen egyórás javítás,ma:napokba telik...
      emu, sepy és 3 további látogató kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X