Közlemény

Collapse
No announcement yet.

T5H feltámasztása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    T5H feltámasztása

    Üdvözletem a fórumozóknak!

    Már jó ideje annak, hogy regisztráltam, de ritkán merültem el a tartalmakban. Eddig. Évekkel ezelőtt vettem egy Pannónia T5H modellt. 1972-ben gyártották, és 1986-ig még forgalomban volt, utána nemigen ment már... Ezt a masinát szeretném most szépen felújítani, amihez elengedhetetlen az információszerzés! Remélem, hogy itt kutakodva, kérdezve sikerül kiokosodnom annyira, hogy egy szép, gyárias állapotú motort tudjak faragni az alapanyagból!
    Magamról annyit, hogy Oroszlányon élek, és a közelben dolgozom egy veteránokkal foglalkozó cégnél.

    Szép napot mindenkinek!
    sepy, Jankó51 és 5 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Kedves Árpád!

    Jobb később mint soha! Üdv az aktivizált fórumtagok között
    Pannóniában biztos választ kapsz a kérdéseidre, szóval kérdezz bátran ha elakadnál. Bár a munkádból kifolyólag talán nem fogsz különleges meglepetésekkel találkozni a felújítás közben


    Üdv: Titus
    sepy, jandoarpad és 2 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      jandoarpad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      a közelben dolgozom egy veteránokkal foglalkozó cégnél.
      Ja.... ??? akkor majd kérdezünk mi!
      sepy, movisz és 3 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Bocs első kérdésem Feleséged van?, hogy tűri a bemutatkozásodban szereplö Oroszlányt. Üdvőzőllek kőreinkben igaz nem én vagyok Pitagórász!

        Komment


          #5
          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Bocs első kérdésem Feleséged van?, hogy tűri a bemutatkozásodban szereplö Oroszlányt?
          Nem feleség, de afféleség. Tűri, mert tudja hogy rendes manus vagyok. :-)

          Komment


            #6
            Azt meg szeretném kérdezni mit ténykedsz lehet nekünk lenne kérdés halmazunk irányodba/ Az nem baj ha még nem feleség majd az lesz.

            Komment


              #7
              sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Azt meg szeretném kérdezni mit ténykedsz lehet nekünk lenne kérdés halmazunk irányodba/
              Jó öreg autókat szétszedünk, az utolsó csavarig mindent felújítunk, és újra összerakjuk. Ebből én a szerelés, felújítás vonalon veszem ki a részem leginkább.
              Ez nem restaurálás, nevezzük újjáépítésnek...

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X