Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannóniát,hol érdemes venni?Alkatrészek illetve szerelők ajánlása.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Pannóniát,hol érdemes venni?Alkatrészek illetve szerelők ajánlása.

    Szeretnék majd egy Pannónia motort venni.

    #2
    Szia ,ha nem akarsz szerelni akkor kész Pannóniát végy garanciával..Ennyi,mert ha veszel egyet akkor papiros kell,kell egy szerelő,és te akarsz alkatrészt szerezni,akkor ezt költségben szorozhatod kettővel a felújítotthoz képest!
    zahi, Jankó51 és 3 további látogató kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Szeretnék én is,de ahhoz sajnos csóró vagyok.. ezért inkább megpályázok egy Guzzit. Persze megértem én mert van "varázsa"... Hobbinak meg jó van az.. ott nem nézzük az árat. Van pl a bélyeggyüjtés.. az csak egy icipici papír.. lehet akár sokmilla érték.. oszt rá se lehet ülni. Máténak + igaza van.
      sepy, movisz és Jankó51 kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        A Guzzival egy gondod lesz rá ülsz és motorozol de nem szereled folyton. Ha azt szeretnéd vegyél Pannoniát. Nem akarok sértegetni senkit de nekem az a véleményem ha megbízható Panonniát szeretnél sok türelem és vastag boríték kell ha nem Te leszel a hozzáértó szerelő!
        Jankó51, zahi és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Az igényed már ismerjük . A jó válaszhoz , jó lenne tudni a lehetőségeidről is !
          Jankó51 és movisz kedvelte ezt.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X