Közlemény

Collapse
No announcement yet.

strigon me250

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    strigon me250

    sziasztok. van egy strigon me 250 es marógépem amit úgy vettem meg, hogy nem működött a villám előtolás. de sajnos ez egy elég összetett dolog, úgyhogy mennél jobban belebonyolódtam annál több problémát kellett még kijavítani az előttem javító "szaki" után. Mostmár úgy néz ki, hogy szerkezetileg jól működik, nem folyik el az olaj, és minden cső a rendes helyére lett bekötve. De sajnos a vezérlés is el van kötögetve. Na ez már kifogott rajtam mert a gépen és a rajzon szereplő bekötések számozása nem egyezik, ráadásul ez egy ciklusvezérelt gép, a kezelőpanelen pedig az alapgép bekötéseit találom.
    Kopasz 1 kedvelte ezt.

    #2
    Várd meg a zseninket....nem mindig van itt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      balázs27 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Na ez már kifogott rajtam mert a gépen és a rajzon szereplő bekötések számozása nem egyezik, ráadásul ez egy ciklusvezérelt gép, a kezelőpanelen pedig az alapgép bekötéseit találom.
      Itt van róla gépkönyv: https://veteran.forum.hu/social-grou...%A9pk%C3%B6nyv
      Benne van a ciklusvezérlés is.
      Ha valamelyik oldal hiányozna, szólj és küldöm.
      Ha adsz egy e-mail címet, küldöm .pdf -ben egyben, vagy .jpg -ben képek oldalanként.
      Utoljára szerkesztve a következő által: Kopasz 1; 2021 nov. 01, 14:01.
      Jankó51, Titus és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        balázs27 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Na ez már kifogott rajtam
        Kérnék egy visszajelzést, hogy sikerült-e letölteni a gépkönyvet, és segített-e valamit.
        emu kedvelte ezt.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X