Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Öreg japán és a rozsda

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Öreg japán és a rozsda

    Sziasztok!
    Köszönöm a befogadást.
    Van egy 4.generációs Accordom.
    Szeretném életben tartani, és most kezdem összeszedni az összes karosszériával kapcsolatos anyagokat. Tanulni jöttem, remélem akad márkatárs.
    Jankó51, mátéapu és 2 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Légy üdvözölve közösségünkben. Karosszériával kapcsolatosan nem fontos a márkatárs. Vannak itt kik ha képet küldessz majdan tudunk segíteni. Talán egy kérdés mi a vasipari képzettséged? Direkt nem szakmát írtam mert ha valaki kasznis az nemigen írogat ránk. Viszont egy autó az nem vaskapu tehát gondolom ha ebbe vágod a lemez ollót próbálkoztál már hasonlóval. Légy aktív tagja csapatunknak kérdezz ha tudunk segítünk!!
    pasetta, Jankó51 és mátéapu kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Szia!

      A helyzet az hogy autovillamossagot tanultam valaha. A kasztnival meg úgy tűnik magamnak kell kezdeni valamit, mert vagy nem foglalkoznak öreg japánnal, vagy éveket kell várni.

      ​​​​Szóval én csak megoldásokat keresek..
      pasetta, Jankó51 és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Megoldást Neked kell végre hajtani mi esetleg ha egyes műveletek között tanácsot kérsz arra válaszolhatunk ha igényled.
        Jankó51 és mátéapu kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Légy elhivatott,mert anyagilag nem biztos ,hogy megéri !

          Ma nagyon megkell fontolnod,milyen felszereléssel ,anyagköltséggel kell számolnod.Felénk a lemeznek nem napi:hanem pillanatnyi ára van például.Alapozó,festék,alvázvédő,csiszolóeszközök mind szabadárasak nem beszélve a kompresszor ,hegesztő,hajlito,vágószerszámokról.A kiszerelt belsőségek tárolása a kasznizás tűzbiztos körbejárható műhelye sem piskóta,gondolom nem az udvaron gondolod csinálni...
          movisz és Jankó51 kedvelte ezt.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X