Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás - Avilh

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás - Avilh

    Sziasztok, van két pannóniám az egyik P10, a másik egy TLF de Luxe, igaz mindkettőt szeretném felújítani, mert a P10 az nem teljesen eredeti alkatrészekkel van összeállítva, a TLF pedig még nagyon hiányos. Olvasgattam sok-sok témát itt a fórumon, kuplung, sebváltó, lengéscsillapítók stb. Köszönöm nektek, hogy ezeket közreadtátok, mert sokat segít majd a felújításban, javításban. Most majd azzal kell kezdenem, hogy szétszedem a P10 motorját, mert a sebességeket 2-es nem veszi. Már vettem néhány váltót, bízom benne jól feltudom javítani. Előre is köszönöm a sok - sok fórumot ezzel kapcsolatban. Gödöllőn lakom, 50 éves vagyok, imádom a pannóniákat, és persze megigéz, hogy a régi értékeket megőrizzem, átadjam majd a következő generációnak, fiamnak, majdani unokámnak.
    beothy58, movisz és 4 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Szia minálunk!

    Remélhetőleg tudósítasz a javítás folyamatáról.
    Jankó51, movisz és 2 további látogató kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Avilh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      az egyik P10, a másik egy TLF de Luxe, igaz mindkettőt szeretném felújítani
      Üdv a fórumon. Valaki valamikor azt írta, hogy ami itt nincs leírva, azt nem is kell tudni egy Pannónia felújításához, és ez tényleg így van.
      mátéapu, movisz és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Udv a fórumon nekem is van egy TLF a kedvencem Click image for larger version

Name:	IMG_20210617_223640548.jpg
Views:	80
Size:	1.00 MB
ID:	232021 Click image for larger version

Name:	IMG_20210618_114352897.jpg
Views:	57
Size:	1.06 MB
ID:	232022 Click image for larger version

Name:	IMG_20210618_114344035.jpg
Views:	54
Size:	1.03 MB
ID:	232023
        beothy58, és 3 további látogató kedvelte ezt.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X