Közlemény

Collapse
No announcement yet.

izzitó gyertya - zotyika

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    izzitó gyertya - zotyika

    sziasztok valaki meg tudja mondani honnan lehet szerezni izzító gyertyát K 25 be????

    #2
    Megmondom én neked komi.Kecskeméten.

    Komment


      #3
      Szia!!!

      Nem vagy túl bőbeszédű.:-))) Gondolj abba, itt vagyok én lehet hogy azt sem tudom mi az a K25??? Turmixgép, hajszáritó??? Esetleg helyileg merre leledzel??? Mert ha tudom , hogy mi az a K25 lehet hogy tudok egy jó bóóótot Ankarában. Az neked közel van vagy sem???

      Szóval ne haragudj , kicsit csipkedtelek.
      A lényeg. Szerintem nagyobb esélyed lenne ha kicsit bemutatkoznál, talán más önzetlen segítséget jó tanácsot is kapnál a gépeddel kapcsolatban. Na meg esetleg Te is tudnál segíteni annak aki tudatlanabb nálad.:-)))
      Létezik egy bemutatkozás fórum , én ott indítanék. :-)))




      Látod hasonló bő válasz mint a Te kérdésed.:-))))
      , mittom és Horusz22 kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Bizony.Üdv TUZI!Kérdésem:Szlovákiai netes oldalt nem tudsz véletlen vagy valami újságot tallózgatni alkatrész után kutatni.

        Komment


          #5
          bocsi h nem mutatkoztam be.Dél-alföldön lakom gépkocsi vezető vagyok.ha időm engedi k25öst restaurálok.
          kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Üdv Zotyi!Ha tudunk ilyenről dumálni hát legyen.Én is K25 vagyok.

            Komment


              #7
              S
              zia nivaronin írtad, hogy tudsz izzítógyertyát egy árat tudnál mondani érdekelne..

              Komment


                #8
                Nézem várj.....izz. gyertya3850+fa




                76/479477Hétfőn haver!Itt kapod.

                Komment


                  #9
                  köszönöm.Van egy olyan kérdésem,hogy az én k25-öm melegen nem nagyon emeli meg a hidraulikát, dugattyújába kicseréltem a gumitányért de akkor se lett jó nem tudsz valamit amitöl jó lenne.

                  Komment


                    #10
                    zotyika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    kicseréltem a gumitányért de akkor se lett jó nem tudsz valamit amitöl jó lenne.
                    Az olaj melegedése miatt elvesziti sürüségét,ezáltal a kopott alkatrészeknél elszivárog.
                    Három fő egység van szivattyú,hidraulikatömb,munkahenger.
                    Egyet kilőttél,jöhet a következő.
                    CZsolti kedvelte ezt.
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      #11
                      szia mateapu nem tudod,hogy a szivattyúját fel lehet e javitani vagy csere.




                      szia mateapu nem tudod,hogy a szivattyúját fel lehet e ujitani vagy csere.

                      Komment


                        #12
                        Tudtommal az MTZ kormányszivattyúját lehet belefaragni,ebből van bal ,illetve jobbos kivitel,már másnak is ajánlottam.
                        Nem kaptam visszajelzést bevált e.
                        Sajnos nem hiszem,hogy jelenleg 5-8-e-ft-os összegért valahol fel tudnák ujitani a gazdasági helyzet,miatt.
                        Szerintem az önköltség is több lenne.
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          #13
                          Jó lehet MTZ,De csak ha kívülre kerül.Most már lehet balos meg jobbos is .Gyártanak mindkettőt.Az orbitos az brutál.Én most vizsgálom a k25 szipit .Felujítani nehéz. Kicsi tűgörgös cucc.A munkahengeren kicseréled a gumikarmantyút az semmi.Fém gyűrűk vannak rajta,azt kell átalakítani.Nekem van egy átalakított elfekvőbe.A szipit is megoldom.Ha külső lesz ,akkor a baloldali kihajtásról,a hidróházból kapja a kakaót.Belül újat teszek.Később derül erre fény.

                          Komment


                            #14
                            köszönöm a felvilágositást van egy pár darab szivattyúm majd megprobálom valamelyiket beépiteni.

                            Komment


                              #15
                              Felejtsd el,ami most az országban van ,eredeti annak 90százaléka rossz.Kezedbe veszed picit lóg a tengely: vége a szívásnak kavitál hajt de nem dolgozik.Csere.Valamit ki kell találni rá.Meg lesz.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X